Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom magam beszerkeszt...

Hogyan tudom magam beszerkeszteni egy sablon elé? (tengerpart, stb. )

Figyelt kérdés
a kérdés adott. kizárólag bohóckodásból kellene egy ilyen, amit ki is nyomtatnék. Mondjuk azt szeretném megcsinálni, hogy én és az öcsém állunk egy tengerparton, lábbal a vízbe. hogyan, és milyen programmal csinálhatnám meg, úgy, hogy ne legyen gyanús, hogy kamu? köszönöm előre is a válaszokat:)

2015. febr. 16. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima egyszínű fal előtt fotózkodtok - nagyon könnyű lesz kivágni a hátteret, és mögétek rakni tetszőleges képet.

Nade hogy a lábatok vízben legyen... Esetleg álljatok bele egy lavórba, mert fénytörést azért még nehéz fotósoppolni. Akkor már csak a vödör vízet kell ügyesen összemosni a tengerrel... A legegyszerűbb, ha száraz a lábatok. :->

2015. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Sosem értettem, miért kell hozzátenni, hogy a kérdés adott. Jelezzek vissza, hogy a kérdés kapott, vagy mi?

Igen, kéne egy egyszínű háttér előtt fölvett kép rólatok, meg egy a tengerpartról. Alkalmas program van sok (legismertebb ingyenes a Gimp, egyebek például: RealWorld Paint, Paint.NET, Hornil StylePix, Krita, FireAlpaca, Phoxo), de innentől már a te képszerkesztői ismereteiden, érzékeden és igényességeden múlik a többi. Azt nem lehet itt néhány sorban elmagyarázni, mi mindenre kéne ügyelned, hogy hitelesnek tűnjön a látvány, kivált a képek nélkül. Kezdjél hozzá, mutasd be mire jutottál, elmondjuk, mi nem stimmel. Ahhoz mindenesetre túl összetett a feladat, hogy tapasztalat nélkül is gyors eredményben reménykedhetnél.

2015. febr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 altrifla ***** válasza:
2015. febr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!