Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spotify-hoz hasonló program...

Spotify-hoz hasonló program androidra is?

Figyelt kérdés

Hello!


Nos, az lenne a lényeg hogy például van a spotify is ami elérhető androidra is és windowsra is. Ezzel az a problémám hogy az androidos verzió szerintem elég gáz, mivel nem engedi azt a zenét lejátszani amit én szeretnék, csak ha van prémiumom.


Szóval, egy olyan program érdekelne ami nagyjából ugyan azt nyújtja mint a spotify, csak teljesen ingyenesen elérhetőek a funkciói. :) Esetleg olyan is érdekelne amit lehetne offline módban is használni, mondjuk ha nem otthon vagyok.

Ezt gondolom úgy lehetne hogy a gépemen vagy xy zene, és azt a számot letölti telefonra nekem amíg online vagyok wifiről vagy valami. Nem tudom hogy létezik-e ilyen, de elég jó lenne! :)



2015. febr. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem engedi azt a zenét lejátszani amit én szeretnék, csak ha van prémiumom."


Semmi gáz nincs ebben. Ha derogál fizetni egy igen jó, és elérhető árú szolgáltatásért, másolgass csak kábellel vagy wifivel.

2015. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nem engedi azt a zenét lejátszani amit én szeretnék, csak ha van prémiumom."


Ez kizárt. Az összes zene elérhető free-ben is. Csak nem offline.

Sok értelme úgysincs az offline-nak. Fogod rámásolod a telefonra vagy letöltöd azt meg a gyári lejátszó is lejátsza, semmi más nem kell hozzá.

Ráadásul még lophatod is (sajnos) nincs semmi korlátozás benne.

2015. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen lejátsza a zenét amit szeretnék, de nem én választom ki hogy egy listán melyik számot szeretném lejátszani, hanem randomra indít el egyet. Másrészt pedig légyszives ne te döntsd már el hogy mire költsek 5 eurót. Egyrészt nincs minden hónapra 5 euróm egy olyan programra amit nem használok minden nap, másrészt pedig gondoltam hogy valaki tud egy jobb programot.
2015. febr. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!