Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet megvenni (boltból,...

Hol lehet megvenni (boltból, nem neten) a The sims 3 alap játékot?

Figyelt kérdés

kérlek csak értelmes és normális válaszokat adjatok (már sok helyen néztem, de csak a kiegészítőket árulták, az alap játékot nem)

előre is köszi a segítő válaszokat :) !



2015. febr. 17. 20:24
 1/6 anonim válasza:

Tesco, 576, Media Markt, Konzolvilág

sok helyen lehet kapni, de érdemes lenne várnod az ünnepekig, mert én tavaly karácsonykor a Sims3 alapjátékot és az évszakok kiegészítőt csomagban összesen 4000 Ft- ért vettem meg. Ha mégis netes vásárlásra adod a fejed, akkor a Bluechip-et ajánlom, náluk egy fél éve kb. egy akció keretében 3000 volt az alapjáték.

Használtan viszont nem ajánlom, mert az Origin csak 1X fogadja el a kódot

2015. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CD Galaxis is
2015. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😊😊😊
2015. febr. 19. 14:53
 4/6 anonim válasza:
Auchan
2015. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teszkó, dejkmann, a kocka boltban ( okoska bolt :) )
2015. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az auchanban csak kiegészítőket árulnak ott mar nagyon sokszor neztuk de nem volt csak kiegészítő ezert kérdeztem 😊 de azert nagyon koszonom a válaszokat es a segitseget 😄
2015. márc. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!