Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik alkalmazással tudok...

Melyik alkalmazással tudok egy személyt az én képemre illeszteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mármint így értem. Nem pont Justin Bieberre gondoltam, hanem egy másik személyre. Hogyan tudnám ezt meg csinálni? Milyen program kell hozzá?

2015. febr. 18. 14:01
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] bocsánat ezt kifelejtettem.
2015. febr. 18. 14:06
 2/5 tabaki ***** válasza:

Ha muszáj ilyen pocsék vágással, akkor valami gyerekprogramot használj, egyébként meg bármelyik képszerkesztővel. Néhány tipp a szokásos linkemen:

[link]

2015. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Ja, hogy hogyan... Nagyjából arról van szó, hogy az egyik képen körbejelölöd és kimásolod a figurát, utána beilleszted a másik képbe, lehetőleg egy új rétegen.

Bővebben:

[link]

Én is írok ilyesmiről, igaz, hogy a szövegem alaposan megérett az átdolgozásra, de hátha addig is kezdhetsz vele valamit:

[link]

2015. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És telefonról nem lehet?
2015. febr. 18. 19:33
 5/5 tabaki ***** válasza:

Boxkesztűben is lehet órát javítani, csak az eredmény kétséges. Nem vagyok otthon a telefonos programokban, nézd meg a kínálatot, hátha valamelyik használható:

[link]

2015. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!