Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a PcLinuxOS...

Mi a véleményed a PcLinuxOS operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A pclinuxos egy mandriva klón, a mandriva pedig egy redhat klón. Döntsd el, szereted-e a klónokat.
2015. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

nem ismerem, álltalában a népszerűbbeket érdemes választani pl.: ubuntu és "azokból jötteket" pl.: xubuntu, lubuntu, kubuntu stb.


vagy debian, fedora

2015. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én mégis nagyon szeretem a PclinuxOS-t... egyszerűen nem tapasztalok rajta hibajelenséget ... pontosabban eddig csak olyan hibákat tapasztaltam rajta, melyeket (a hozzá nem értésemmel, "a "kreativitásommal") én magam okoztam.


A Red Hat, CentOS, Oracle Linux nekem elég bonyolult (terminálos dolgok stb.).... ja és szeretem, ha alapból benne vannak az operációs rendszerben a kodekek, flash plugin stb., nem pedig nekem kell tárolókat telepítgetnem.

2015. febr. 25. 01:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Cserébe 3 év múlva megszűnik alattad a distro... Te döntésed.
2015. febr. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz , de nem cserélném le rá a Mint-et és a Suse-t
2015. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
A Linux az egy nagy rakás szär. Semmit nem ér. Nem értem mit esznek rajta sokan.
2015. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki nincs egy kisiskolás értelmi szintjén az tudja használni.
2015. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"pontosabban eddig csak olyan hibákat tapasztaltam rajta"

Én a Linux Minttel vagyok ugyanígy. Működik, teszi a dolgát. :)

Egyébként tedd fel nyugodtan, használd, aztán bármikor válthatsz, ha mégsem jön be. Nem vesztesz vele semmit.

2015. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A linux nagy szar, szerintem rakd rá a gépedre a windows 7 ultimate 64 bit-es verzioját de rakhatsz rá windows 8,8.1,10-et is ezek a legjobbak.
2015. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9.Köszönjük szépen Emese értelmes válaszodat.Mert te aztán nagyon értesz hozzá.Akkor mutass fel valamit.Csinálj egy kernel-t és akkor leszarozhatod.Mert te aztán nagyon tudod.Mond már meg mitől jobb a 7 mint mondjuk a Mint vagy a Debian?Gondolom nem tudod mert még egyiket se használtad.Amúgy már kezdem unni hogy minden Linux-hoz fűződő kérdésnél ott van hogy "szar a Linux meg a 7 a király".
2015. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!