Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a számítógép íp-jét?

Figyelt kérdés
Minden úgy kezdődött hogy regisztráltam egy játékra ahol 1 számítógépről egyet lehet regisztrálni. Nagyon tetszett meg minden de utánna meg kifagyott és nem akart vissza engedni azt írta : Hibás bejelentkezési adatok. Mivel nem régóta játszok nem veszett oda semmim csak szeretnék újra játszani. Hogy lehet új ip je a gépnek hogy újra játszhassak ?

2015. febr. 20. 11:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja igen azt kifelejtettem hogy wi8.1 en van .

(Ha ez egyáltalán számít)

2015. febr. 20. 11:20
 2/16 Tengor ***** válasza:

Szolgáltatótól függ. Lehet, hogy naponta, lehet, hogy csak havonta cserélik az IP-t.

A problémádra az IP csere nem lesz megoldás.

2015. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Esetleg a Platinum Hide IP progival.
2015. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. válaszoló Azzal hogy lehetne?
2015. febr. 20. 11:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Ideiglesen megváltoztathatod a gép IP címét. Te választod ki, hogy melyik ország IP címét használja a géped. Amikor nem aktuális a dolog egy kattintás és újra az eredeti IP címed látszik. Én már használtam yotube regisztrációhoz is, ott bevált mert ukrán felhasználóként látott a youtube.
2015. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen.....:)
2015. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem tartósan kellene. Mert csak arról az ip címről enged fel a játék. Amúgy GTA San Andreas SeeMTA szerver.
2015. febr. 20. 12:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Állítólag az újra telepítés is jó lenne?
2015. febr. 20. 12:40
 9/16 Tengor ***** válasza:

Proxyn keresztül nem fogsz játszani, mert akkora sebességet és pinget nem biztosít.

Mit akarsz újra telepíteni?

Miért nem az eredeti problémát próbálod megoldani a mindenféle bohóckodás helyett?


Miért írja ki, hogy hibásak a bejelentkezési adatok? Mert valamit félregépeltél. Mit kell csinálni? Jelszó emlékeztetőt kérni v. írni a supportnak.

2015. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát tudod nem vagyok valami nagy gép zseni ezért kérdezem. És nem engedi azt írja : A megadott kulcs érvénytelen.

Már szinte mindent próbáltam az adminokkal is beszéltem de hiába aszt mondták hogy ők nem tehetnek semit. Mondták hogy beszéljek az alapítóval : őt is bejelöltem skypen de még nem jelölt vissza :( És nekem nem muszály a régi kari ezért gondolom ha újra rakom a gépet akkor regisztrálhatok egy újat.

2015. febr. 20. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!