Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a számítógép íp-jét?

Figyelt kérdés
Minden úgy kezdődött hogy regisztráltam egy játékra ahol 1 számítógépről egyet lehet regisztrálni. Nagyon tetszett meg minden de utánna meg kifagyott és nem akart vissza engedni azt írta : Hibás bejelentkezési adatok. Mivel nem régóta játszok nem veszett oda semmim csak szeretnék újra játszani. Hogy lehet új ip je a gépnek hogy újra játszhassak ?

2015. febr. 20. 11:04
1 2
 11/16 Tengor ***** válasza:

A IP-d attól még nem biztos, hogy megváltozik. Ha igen, akkor azt a hatást azzal is eléred, ha X órára lecsatlakozol a hálózatról.

Persze egy gép nem csak IP alapján azonosítható.

2015. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hogy csatlakozzak le? (laptopom van)

És onnan tudom mert itt már olvastam olyan kérdést ahol újra tette a gépét és nem tudott belépni a kariba.

(Az egész szerver olyan hogy gépenként 1 et lehet regisztrálni úgy hogy nem biztos hogy köze van az ip nek)

2015. febr. 20. 12:56
 13/16 Tengor ***** válasza:

Ha modemed van, akkor kikapcsolod a modemet. Ha kábelen jön közvetlenül a net, akkor kihúzod a kábelt.

Hogy egy gépről hogy lehet ujjlenyomatot készíteni az egy külön tudomány. Figyelembe vehetik a feltelepített oprendszert, programokat, de akár a gépben lévő hardvereket is.

2015. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi és mennyi időre kb?
2015. febr. 20. 13:11
 15/16 Tengor ***** válasza:
Passz. Van ahol pár másodperc elég, van ahol 24-48 óra, van ahol egy hónap múlva is ugyan azt az IP-t kapod vissza.
2015. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor marad az újra telepítés. Meg a én wifin vagyok és akkor a tesóm nak sem mükködne. Köszi a válaszokat!!
2015. febr. 20. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!