Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lubuntu 14. 04.1 vagy a...

A lubuntu 14. 04.1 vagy a Linux Mint 17.1 xfce a jó választás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindegyik jó, amelyik tetszik, esetleg kipróbálod live-ban melyik a szimpatikusabb számodra
2015. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább linux mint, nekem az ubuntu verziókkal mindíg problémáim voltak
2015. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 El_ristas ***** válasza:

A 2 ugyanaz. A Mint az Ubuntu verziokbol van epitve.

Csatlakozom az elottem szolohoz a Mint reszerol jobb valasztasnak tunik. Az unity rengeteg ramot eszik meg, cserebe kapsz egy oldalsavot amit szep atlatszo...

Azt az ubuntu nagyjkabol ennyi. Mintbe pl a kodekek nagyresze integralva van ami filmlejatszakor eleg nagy elony (nem kell meg letolteni 20-on par megat hogy megnezhess egy .avi filmet..)

2015. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam már egy pár disztrót, és egyiknél se kellett kodekeket telepíteni .avi filmekhez (meg semmilyen filmekhez) hogy megnézzem őket
2015. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező leírhatnád , hogy milyen géped van , sokkal könnyebben lehetne választ adni :P


A Lubuntu felülete LXDE , emiatt ennek a legkisebb a gépigénye az ubuntu variánsok közül. Ha erősebb géped van akkor szerintem a Mint XFCE sokkal jobb választás lehet.

2015. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha már 2 Debian klón között vacilálsz, akár használhatnál Debiant is...


[link]

2015. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam a Lubuntu egy vicckategóriás bughalmaz volt... lassabb volt mint a Xubuntu/Mint XFCE.
2015. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam a xubuntu frissités és progi install közbe behalt.Persze ez gép illetve paraméter függő.L.Mint elvileg lassab.A Mint ubi,az ubi meg Debian alapú.De Xerintem ha nincsenek nagy igényeid akkor Lubi.Frissítés odavág mindengyiknek xerintem,Tixta winfos xitu :D
2015. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Linux Mint.A Lubuntu egy bughalmaz.Driverek-ben igyen szegény.Linux Mint az jobb,van benne bőven driver és stabilabb is.(friss tapasztalat)
2015. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az összes Ubuntu variáns egy gusztustalan búghalmaz. 5 évig használtam őket, szóval tudom mit beszélek. Főleg a Kubuntu és az Unity-s Ubuntu. De a többi sem panaszkodhat. Talán még a Xubuntu-t választanám, ha muszáj lenne. Linux Mint igaz, hogy ezekre épül, de legalább javítják a hibákat és stabilabb a rendszer. Ráadásul mostmár csak LTS-re építkeznek.
2015. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!