Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dobozhangú a notebookom?

Miért dobozhangú a notebookom?

Figyelt kérdés

Lenovo noteboook, Windows 8.1, Dolby Digitál beépített hangszórókkal.


És borzalmas a hangzás, mintha dobozból szólnának.

Lenovo oldaláról fent van a driver, SmartAudio.

Toshibámon is ez a driver volt, de abban a verzióban volt EQ, ezen viszont nincs. :/


Mi lehet a megoldás?



2015. febr. 22. 16:35
 1/5 hypno ***** válasza:
Veszel egy pár aktív hangszórót.
2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donfetibo ***** válasza:
Szerintem, hiányzik a kezelő program a hangkártyához, nincs véletlen eredeti telepítő CD vagy DVD a laptophoz, ha nincs körül kell nézni a lenovo oldalon driver & supports vagy ilyesmi opciónál és valami utilitysnél vagy ilyesminél kell lennie hozzá kezelő program, mert már valakinek csináltam de már rég és tudom, hogy ilyen baja volt annak is! a tálcán valahol eltünve nincs semmi ikon a hanghoz biztos?
2015. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hypno, nem ez volt a kérdés, és ez a megoldás sem ez.
2015. febr. 22. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Donfetibo, de, volt hozzá CD is, de írtam, hogy "Lenovo oldaláról fent van a driver, SmartAudio." Tehát megvan a program. Csak egy EQ kellene, de az meg nincsen benne. A régebbiben volt, csak nem azzal kompatibilis.
2015. febr. 22. 20:25
 5/5 donfetibo ***** válasza:
Smart Audio de abban is van többféle, nem? Nincs még valami mellette pl. Via Smart Audio vagy ilyesmi ezt írja neked hangkártyaként?
2015. febr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!