Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan photoshopot, amit nem kell letölteni és nem szemcsézi ki a képet?

Figyelt kérdés
Az iPiccy-t, és a ribbet-et tudom egyedül így photoshopként, de azok úgy retusálják ki a képeket, hogy kiszemcsézi és így nem jó. Kérlek segítsetek

2015. febr. 23. 19:39
 1/9 Tengor ***** válasza:
66%

Én csak a Photoshopot ismerem Photoshopként, amiket mondtál azok max képszerkesztők. Az ingyenes, on-line cuccoknak vannak korlátai, érthető.

Mi bajod a letöltött szerkesztővel? Egy gimp pl teljesen ingyenes és elinduláshoz tökéletes.

2015. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de az kiretusálja szépen az arcot?
2015. febr. 23. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a te tudásodtól függ.
2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-így van csak a te tudásodon múlik a minőség,és nem a progin,
2015. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TrollFater ***** válasza:
0%

A gimp az igen, az olyan.

Nyomsz egy Ctrl+Y-t, aztán "Retusálás menü", aztán "Kiszemcsézés nélkül kávéfőzés közben" és még a kávét is megfőzi.

Van ebédfőzés és autógumifelfújás opcióval is.

2015. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

TrollFater

direkt oda írta a kérdező :


"olyan photoshopot, amit nem kell letölteni "


erre írod a letöltős gimpet

2015. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vírusos? Nem lassítja le nagyon a gépet?
2015. febr. 24. 16:51
 8/9 SimkoL ***** válasza:

Kedves kérdező ! A Photoshop egy termék, software neve, még ha sokan összefoglaló névként is használják. Az online képszerkesztők közel sem fognak olyan eredményt produkálni, mint az 'emberes' méretű telepítettek.

A Gimp nagyon tökéletes képszerkesztő, ha a saját oldaláról töltöd le biztosan nem vírusos, magyar nyelvű - is - de sajnos értelmes felhasználót kíván, mint minden más komolyabb program.

2015. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TrollFater ***** válasza:

Nade a Gimp az is fotosop nem?

Úgy tudom a photoshop CCDCSAWXC verzióhoz van antikiszemcsézésteleníthetetlenítő plugin... de lehet hogy csak egy idióta troll vagyok, aki azért ír ilyeneket, hogy észrevegye a kérdező, hogy mekkora baromságokat kérdez...

2015. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!