Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Mesterlövész (rossz pc...

A Mesterlövész (rossz pc játékok) című játék miért nem fut rendesen?

Figyelt kérdés

Már öt órája próbálkozom a Mesterlövésszel. Ami eddig történt: 1. Telepítítettem három féle verziót, köztük az angol nyelvűt. 2. Mindhárom elindult. 3. Ha nem a launcher.exe-t indítom el, játszhatatlanul bugos a grafika, a tereptárgyak néha a végtelenségbe nyúlnak, így eltakarják a látómezőt, ezen kívül mindenféle színben villódznak. 4. Teljesen mindegy, hogy új játékot kezdek, a oálya közbeni mentést töltöm be, vagy netről töltök le mentéseket, a hibák ugyanazok. 5. Az egér érzékenységén nem lehet állítani. 6. A börtön pálya egy bizonyos szakaszán az inventoryra kifagy. 7. A börtön pálya végén a kapunál kifagy. 8. A batfile Lithtech.exe -rez . paranccsal nem segít. 9. A kompatibilitási mód nem segít.


XP emulátort nem akarok letölteni hozzá. A rendszerem: Win 7 Evolution, 64 bit, 16 GB RAM, i7, SSD, 2GB nvidia.


Ötletek? XD 



2015. febr. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Win 7 Evolution, 64 bit, - szerintem ez nem tetszik neki...
2015. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A win az evolution, vagy a 64 bit nem tetszeik?
2015. febr. 24. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta feltettem egy emulátort XP-vel, de azon el sem indul, kifagy a három intró videó után egy client mfc application has stopped working hibaüzenet kíséretében. Erre is kerestem megoldást, de nem segített semmi. Már tíz órát öltem bvele kb. a szaros játékba, de legjobb esetben is kifagy a harmadik pályánál.
2015. febr. 24. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


a 64 bit nem tetszik neki, meg lehet hogy a 32 bites win7 se tetszene...


még win xp 32 biten is kiakad...


ez egy ilyen sz@r játék, nemhiába készült róla videó

https://www.youtube.com/watch?v=K4ICPeQHMKY

2015. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a játék pedig hibátlanul fut Windows 7/8 alatt. egyik tényleg lehetséges probléma a kuka vindózcsináldmagadedísőn. ilyet elvből nem tesz fel normális ember. ha valamilyen okból kifolyólag mégsem ez lenne a probléma azt egy "emulálással" nem fogod tudni kideríteni, mert ha ezalatt VirtualBox-ra gondoltál már eleve halott ötlet. VMware-rel lehet valamit alkotni, de szintén nem várható el, hogy hibátlanul fusson. ami ennek a játéknak igazán problémát tud okozni az a teljes képernyős futtatás és a modern VGA. érdemes neten keresni olyan programot, ami kimondottan arra hivatott, hogy egyrészt ablakba kényszerítse a programot, másrészt le lehet tiltani vele olyan utasításokat, amik miatt esetleg elhasalhat a játék. nálam ez bevált. alapból is ment a játék, de nem volt az igazi szélesvásznú monitoron és elég hülyén lehetett írányítani az amúgy is érzékenyre beállított egeret.
2015. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!