Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik nagyon ez a játék?

Sarkany21202 kérdése:

Miért akadozik nagyon ez a játék?

Figyelt kérdés

Megcsinálták a gépemet most így néz ki:

PROCESSZOR:Intel Core i5-3330 3.00GHz 2.99GHz

4GB ddr3 ram

Windows7 64 bites

Videókártya: AMD Radeon HD 6670.

A BF4-ről lenne szó.Mert szerintem a gépem elég jó hozzá de folyamatosan akadozik még low-on is.Miért lehet ez? Itt egy kép a játékról vagyis közben:

[link]



#számítógép #Intel Core i5 #bf4-BF4-Battlefield-Battlefield4-4-játék #stunnol #4gb ram-miért laggol #miért akadozik
2015. febr. 23. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ha az i5, akkor miért csak 2 mag látszik/dolgozik 4 helyett? Mondjuk minimum gépigénynek meg kéne felelni akkor is, ha ez egy Pentium G2030...

2. A HD6670 sem túl erős. A játék minimum gépigényét mondjuk még éppen hozza.

2015. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen felbontáson játszol, de a bf4-nek kevés az 1 giga vram Én nem is játszok vele, mert megeszi a gépemet még 1024x768-as felbontáson is.

Ha segít viszonyítási alapnak itt az én gépem.

Amd athlon 2 x4 651k 3.00 GHz

4gb ram

Radeon hd 7770 1GB

Win 8.1 64 bit


Msi Afterburnerrel szoktam nézni és az első 10 percben jól fut aztán amikor betelik a vram nekiáll laggolni. Sajnos nem üríti rendesen a vram-ot.

2015. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!