Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van egy Samsung N210-es...

Csabika222 kérdése:

Nekem van egy Samsung N210-es notebookom? Amibe hdd-t cseréltem, a régin volt nekem egy Samsung Recovery Solution program, amivel elvégezhettem a merevlemez biztonsági mentést/helyreállitását.

Figyelt kérdés

Azt akarnám hogy az ujj Hdd-én is legyen egy ilyen program, vagyis azt a rendszert szeretném vissza rakni a régi Hdd-ről.

A régiről lementettem a teljes biztonsági mentést és a szoftver programok mentését is. A régin egy Windows home rendszer van és az ujra is azt szeretném rá rakni vagyis feltelepitettem a szoftver programokat, sikerült ráraknom de a recoveryt nem, mert ha azt a programot akarom rá rakni akkor azt irja hogy nincs létre hozva a lemezen helyreállitási terület.

Akárhonnan akarom rá letölteni azt a programot sehonnan nem tudom csak az annak a segéd programját ami arra nem jó. És persze irnak róla olyanokat hogy Cd-én volt az a program de nekem sajnos már nincs meg az a cd. Várnám a segitséget minnél hamarabb ha le kell még menteni valamit a régi Hdd-ről!


2015. febr. 23. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy van-e Samsung N210-es notebookod.
2015. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!