Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal érdemes...

Milyen programmal érdemes képernyőfelvételt készíteni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy élő közvetítés amit szeretnék felvenni. Elég hosszú lesz (6 óra), ezért jó lenne egy olyan program ami úgy is tud rögzíteni jó miőségben, hogy nem 250mb/perc. Az is jó lenne ha hangot is tudna rögzíteni, illetve ha ki lehetne jelölni vele egy adott területet amit rögzíthet.
2015. febr. 25. 17:13
 1/3 Parti Tamás válasza:

[link]


Én ezzel szoktam. Játék közben képet videot egyaránt lehet vele késziteni.

2015. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Holnap lesz egy élő közvetítés amit szeretnék felvenni."


de azért még ma ismerkedj meg a beállításával, ne holnap pislogjál :)

2015. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ide is kirakom, hátha valakinek jó lesz:


1)nyelv beállítás: felül a balról jobbra a második és ott a lenyíló listában az első és kapásból ott van felül a nyelvkiválasztás, ott kiválasztod a Magyart


2)itt már akár magadtól is csinálhatod...

Adás beállítások mind a két fájl résznél beállítod hova mentse(ami alapból ajánl az teljesen jó, csak .flv helyet .mp4 -be mentse) és a Mód-ál kiválasztod a Csak Fájlba Rögzítést


3)Videónál ha jól emlékszek alapból 30 képkocka/másodpercen(FPS) van, az elég is lesz szerintem


4)Kódolás-nál a Maximum Bitrátával majd sokat kell szórakozni, ez sok mindentől függ, ezt ki kell próbálgatni mennyi lesz az ideális számodra(nálam ha rossz volt akkor szaggatott a videó) nálam jelenleg: 10000 megj.: ha ráviszed a fehér kockára ahova beírod, ott kiír egy kis információt hozzá

A Kodek nem tudom min van alapból, de szerintem legyen MP3 -on


5)a beállításoknál nyomjunk rá az OK-ra, és a nagy fehér kockák közül a jobbikra jobb klikk, itt van jó pár dolog, szerintem neked majd a Ablak felvétel vagy a Monitor felvétel kell majd, beállíthatsz belterületet is, olyankor az egész képernyő van kijelölve alapból, egérrel tudod húzni a sarkánál fogva és ESC-el kilépni belőle


6)többet is hozzáadhatsz, ami be van pipálva az működik, és van sor közöttük, ami legfelül van, az lesz legfelül, ami alul van a listában az alul lesz


7)Stream előnézetben nézheted (előnézet, tehát SEMMIT nem rögzít), és a Jelenet módosításával, tudod húzgálni mi-hol legyen elhelyezve és szét húzhatod és kicsinyítheted


8) a Felvétel indításával meg tudod felvenni(próba felvételt nem árt készíteni + letesztelni nem-e Szaggat a videó ---> Bitráta állítása ha rossz)


9) Ha van egyéb dolog amit szeretnél beállítani nyugodtan megteheted, senki sem akadályoz :)


megj.: Nem tudom milyen élő közvetítést akarsz felvenni, tehát sokat nem tudok segíteni

2015. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!