Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok játszani a...

Hogyan tudok játszani a haveromal tunnglen? (dying light)

Figyelt kérdés

találtam egy csomo olyan videót youtube-on ahhol megmutatják hogy hogyan kell szervert csinálni meg abba a szerverbe belépni, viszont mikor a játékban szeretnék rá csatlakozni akkor nem mutatja ki a szervert. (dying light)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 25. 21:19
 1/3 miért.én? ***** válasza:

Kb: másfél hete tologattam utoljára tunnglen, akkor még nem lehetett csatlakozni privát szerveren, csak a publikus szobák működtek.

A játék verziószámának egyeznie kell, másképp nem tudsz csatlakozni.

És volt még egy apróság.

Ha Dying Light Managerrel indítod a(néhány mod úgy is működött, hogy csak a host gépére volt feltelepítve) játékot, 1.2.1-es patch felett nem látod a hostokat.

(viszont az 1.4.0-ástól lett viszonylag optimalizált a játék)

2015. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a verzió szám ugyanaz, legalábbis ugyanazt töltötük le.

Dying light mananger? az micsoda?

A verziószámot hol látom? nincs seholse a sarokban.

A hostot látok egy csomot a rácsatlakozást még nem probáltam, de szerintem azis menne.

2015. febr. 27. 16:09
 3/3 miért.én? ***** válasza:

A "Dying Light Manager" a modok működtetéséhez kell.

Verziószámot a főmenüben, jobb alsó sarokban láthatod

(úgy tudom, csak teljes képernyős megjelenítés mellett).


Ha ugyan azt a verziót használjátok, akkor látnok kell egymást, feltéve, ha a "prologue" vagyis a "bevezető" küldetést megcsináltátok mindketten(az első "safe zone/house"-ig el kell jutnotok, csak innentől kezdve lehet coop-ban játszani).

Ha szeretnéd hogy csatlakozzanak hozzád, akkor először a tunnglet indítod, majd a játékot!

Tunnglen ugyan azt a szobát válasszátok ki(pl:Dying Light [Hungarian]), mert másképp nem fogjátok látni egymást.


Előfordulhat, hogy azért nem látjátok egymást, mert nincs valamelyikőtöknél nyitott port a routeren(a kliens szereti az UPnP-t, bár a legtöbb esetben el van nélküle is).

Ilyen esetben irány a gugli, és rákeresel a "port forwarding"-ra, majd beállítod a portot.

2015. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!