Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem Dropol a tf2 hiába megyek...

Nem Dropol a tf2 hiába megyek fell akármeik szerver nem tudom mit csinályak?

Figyelt kérdés
én jatszok a TF2 vel és beaktivaltam az achivment hack et amivel megkaptam az oszes achivmentes fegyvert de mostmar nem dropol nak a szerverek hiaba megyek fell akármelyikre. Lehet hogy van egy ilyen limit? Mivel en a heten kaptam kb 10 fegyver az achivment ekbol es azon kivul 3 at akkor mar ezen a heten nem kapok, vagy mar soha sem kapok semmit?

2015. febr. 25. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit "csinálly"? Olvasgasd ezt: [link]
2015. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnálom nekem nem maggyar bilentyűzetem van hanem angol es evel nem tok ekezetet teni -_- !
2015. febr. 25. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
"Fell", "oszes", "hack et", "dropol nak" Az ékezet a legkisebb gond. Mondjuk legközelebb ne csalj, vagy ha igen, ne ide gyere sírni.
2015. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, még ékezetek sincsenek. Aztaqrva...
2015. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"beaktivaltam az achivment hack et"

Na, itt baszarintottad el a dolgot, örülj, hogy nem vágott ki a VAC úgy, mint macskát szarni.

G.

2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"sajnálom nekem nem maggyar bilentyűzetem van hanem angol es evel nem tok ekezetet teni -_- !"


Egy mondatban 6 helyesírási hiba, abból kettő egy szóban (evel) Az már karrier xDDDDD

2015. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a durva, hogy néhol van ékezet xDD
2015. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsoldos András válasza:
Ne csalj és nem lesz ilyen
2015. jún. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!