Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64bit vagy Windows...

Windows 7 64bit vagy Windows 8.1 64bit?

Figyelt kérdés

Tudom 1 000 000X megkérdezték már, mind az összeset elolvastam, de arra amire én használnám még nem találtam teljes választ. Jelenleg 8.1 fut a gépen, de kérdés, megéri e.


Amire én használom azok pár játék, régebbiek, illetve irodai munka, videószerkeztés, hangszerkeztés, internet...


Akkor most erre melyik a jobb választás?



2015. febr. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

8.1 bizonyos hardwaret jobban ki tudja használni.

W7 meg bőven elég az egyszerűbb programokhoz.


Ha hw tesztek nem hoznak ki nagy különbséget, csak a te döntésed számít onnantól. Nekem azonos a teszt eredmény a laptopon, ott W7 van. Asztalin 20%+ W8 javára. Ott maradt a W8.

2015. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyértelműen a Windows 8.1. Sokkal jobb is mint a 7, bár sokan szidják az új Kezdőképernyő miatt (maradiak :D). Mindent meglehet csinálni rajta ugyanúgy mint Win7-nél, az hogy pár régebbi játék nem indul el rajta az meg kit érdekel? (Csomóan sírnak ezen, nem értem miért.)
2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!