Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okoza ezt a kékhalált?

Mi okoza ezt a kékhalált?

Figyelt kérdés
kmode_exception_not_handled operációs rendszer:windows 8.1

2015. febr. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kernel mode exceptiont driverek szoktak dobni, illetve nem kezelni, ha az adott hardver olyan dolgot csinál, amit nem lenne neki szabad. Értsd: ha hibás az adott hardver, amihez a driver tartozik.


Jó esetben a kékhalál utal egy adott driverre. Aminek a drivere az, azt kell megvizsgálnod, mert valószínűleg hibás. (Fizikailag, kukába való...)

2015. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem...hát nem jelzi hogy melyik driverrel van problémája...ilyenkor mit tudok tenni? nemtudom bekapcsolni a gépet...segíthet esetlek egy szétszedés, összerakás, hátha valahol csak kontaktus hiba van?
2015. febr. 27. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ja, hogy vinnyóc...? Tudod, azt telefonokra tervezték, ezért nem ír adatokat.


Csökkentett módban se indul?

2015. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát elő se tudom csalni a csökkentett módot..bebootolom a telepítési usb-t kidobja a windows jelet és várok bármeddig semmi sem történik
2015. febr. 27. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Bebootoltam a telepítő usb-t es egy fél óra után kidobja a watch dog timer-t
2015. márc. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!