Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről Windows 8.1-re...

Windows 7-ről Windows 8.1-re frissíthetek így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Sony Vaio VPC-F24M1E laptopom amiben új HDD van és feltettem rá egy Windows 7 Home Premiumot amit sikeresen aktiváltam az alján lévő kulccsal.

A Sony legtöbb laptopján, ezen is ingyen lehet frissíteni Windows 8.1-re, de akármerre kutakodtam nem találtam megfelelő megoldást, többször is azt írják, hogy fel kell frissítenem Win7 ről Win 8 ra de ehhez kellene egy Win8 telepítő.


Ha ncoreről leszedek egy MSDNről szerzett Windows 8 Enterprise példányt azt tudni fogom aktiválni?


Ha nem akkor hogyan frissíthetem 8.1-re?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2015. febr. 27. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt letöltheted: [link]


én most töltöttem le a win8.1-et és ki is égettem dvd-re.

2015. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Create media,letöltöd,futtatod,kiválasztod melyik fajtát szeretnéd,nyelv,stb és töltheted.
2015. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, de a win7 home premiumos kulcssal tudni fogom aktiválni vagy automatán fog menni?
2015. febr. 27. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Próba szerencse,Ha berakod a win8-at akkor a frissítés opciót válaszd ne a telepítést.Biztos ki fogja jelezni lehet-e,
2015. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, rátetettem USB meghajtóra de a kulcs nem megfelelő, de ez a gép elméletileg jogosult a frissítésre és ezt szeretném megoldani.
2015. febr. 27. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!