Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékok telepítése közben dll...

Imikiraly1 kérdése:

Játékok telepítése közben dll és crc hiba?

Figyelt kérdés

Noss bevallom nem eredeti jàtékok közben van ez a gond, hanem letöltött játékok közben, hogy amikor telepíteni szeretnék egy játékot(például: Dying Light) azzal a hibával fogad a telepítő amikor elkezd telepíteni, hogy : ISDone.dll :(valami orosz írás amiben áll még egy dll név [unarc.dll]) és kész..nem telepìlíti. Már minden lehetséges megoldást megpróbáltam:

1. ISDone.dll-t letöltöttem beraktam a System32 mappába cmd- be beírtam,hogy regsvr32 Isdone.dll, majd újra indítottam a gépet. Nem lett jó.

2. Az unarc.dll -el is megcsináltam ugyanezt. Nem lett jó.

3. Letöltöttem pirate-ról a dll fixert(aktiváltat). Azzal installáltattam,elsőnek az ISDone.dll-t, majd az unarc.dll-t. Nem lett jó.

Ezek után gondoltam a maga a fájl lehet sérült de sem a torrentben sem az oldalon lévő emberek nem írták , hogy sérült.

Letöltöttem máshonnan,ugyanez volt a baj, ugyanígy nem segített semmit semelyik megoldás.

Utánna leszedtem egy másik játékot(Need For Speed Most Wanted), ott elkezdte telepíteni, viszont telepítés közben nagyon sok crc hibát írt.

Miután feltelepült a játék megnyitottam, de írt valamilyen errort a játék a bal alsó sarokban viszont a játék töltött de akármennyi idő után sem töltöt be, szóval ez sem sikerült.

Erre már megoldást nem találtam.

Valaki tudna segíteni rajtam? A gépem alábbi specifikációval rendelkezik:

-Amd Phenom II X4 B45 (4X3600Mhz)

-DDR3 8GB RAM 1600Mhz

-PowerColor Radeon HD 6850 Series (1GB VRAM,256bit)

-Jogtiszta Windows7 Ultimate

Talán a wincseszter haldoklik? Vagy talán csak szimplán nem jók a telepítők? Vagy nincsenek meg a megfelelő programok?

Kérem segìtsetek! :( (Máskor ilyen problémáim nem voltak,ráadásul nem rég lett újratelepítve!)



2015. febr. 28. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Másold be a szovjet szöveget google translate-be, és fordítsd át angolra, majd írd ki ide.


(Tipp: MessageBox-on CTRL+C-t nyomva másolódik az üzenet.)

2015. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Írj a készítőnek! Ki tudhatná jobban, hogy mit mojolt el a telepítőben?
2015. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, holnap leírom , hogy mi is ez a hibaüzenet.

A készítő viszont biztos nem válaszolna.(xatab).

2015. febr. 28. 21:25
 4/6 Tengor ***** válasza:
Ohhh a lopott játék előnyei... akkor lehet, hogy magadra maradtál a problémával?
2015. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha normálisan elolvastad volna amit kérdeztem talán rájöttél volna, hogy ezt már egyszer leírtam.:"Noss bevallom nem eredeti jàtékok közben van ez a gond, hanem letöltött játékok közben" :)
2015. márc. 1. 13:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: ISDone.dll


An error occurred while unpacking: Archive damaged!

Unarc.dll returned error code: -7

ERROR: archive data corrupted (decompression fails)


Ebből már Én is azt hiszem, valami fájl törött volna?

2015. márc. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!