Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusírtót használjak...

Milyen vírusírtót használjak windows XP-hez?

Figyelt kérdés

Win 7 nagyon lassú volt ezér xp-t tettem a gépemre.

Intel Pentium 4 2.67GHz proci

1 GB RAM

40 GB HDD

128 MB Invidia Gefore FX 5200 videókártya

Nos az a probléma hogy az Avast gyakran felpörgeti a procit 100%ra és ugyanolyan szar lesz a Microsoft Security Essentials meg nem jó mer nincs támogatása az xpnek.



2015. márc. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
AviraFree, Panda.
2015. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Panda Cloud Antivirus

Abbol az ingyenes verzió

2015. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint az MSE (Microsoft Security Esentials) még a win7 -nek sem megfelelő. Mármint amellett a win7 ugyanúgy sebezhető akár az adware -ekkel szemben akár egyéb kártékony alkalmazással szemben is. A legjobb, ha a gépet egy olyan ember felügyeli/használja, aki tudja, hogy mit csinál. Emellett persze nem árt, ha van egy jó vírusírtó és egy jó tűzfal (Vagy ezek nem különálló programban). XP -re javasolt programok már alig akadnak (sajnos) Jó lehet az, ha olyat raksz fel, ami megbízható, de ingyenes. Én személy szerint az ESS (Eset Smart Security) -t használom. Szerintem egéssz jó, de a licensze nem ingyenes (vagy körűlményes megújjítani). Bár ahogy én csinálom ingyen van, de időigényes egy új kód beszerzése. A legjobb az lenne, ha be tudnál szerezni egy új gépet, amire mehetne friss(ebb) operációs rendszer. De gondolom, ez nemigazán kivitelezhető valamilyen oknál fogva. Ugyanebben a cipőben járva azt tudom javasolni, hogy figyelj oda a rendszer állapotára, ne töltögess le felesleges programokat, optimalizáld a rendszert és tartsd karban. Készíts biztonsági másolatokat a fontos fájljaidról és szükség esetén telepítsd újra a gépet. Valamint időnként nem árt, ha teljesen leformázod a vinyót, bele értve az MFT cserélését is (Törlés és új létrehozása).


Sok sikert a már elavúltnak ítélt, de még használható XP használatához!

2015. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Avg 2015 öm van de nemtudom xp n müködik e
2015. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az AVG használhatatlan és húzza agépet joban mint az Avast
2015. ápr. 12. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Windows XP-n ESET Smart Security-t használok. Nem fogja nagyon vissza a gépet, és újságkóddal tökéletesen működik.
2015. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
(+1) Eset Smart Security -t használom, gyenge gépen vírusmentesen. Támogatása 2019 -ig biztosított xp-re.
2015. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!