Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy magyar Assassin's Creed-ről?

Figyelt kérdés

úgy gondolom hogy Magyarországon játszódna és a törökök ellen kéne harcolni meg ilyesmik ami a mi múltunkhoz van köze csak az Assassinok szemszögéből

meg lehetne menni küldetésből várat védeni pl. Egerben meg ilyesmik


2015. márc. 1. 23:37
1 2
 1/17 Piert ***** válasza:
Az assassinok szemszögéből? Nincs baj a felfogóképességemmel, de ezt nem egészen értem. Amúgy sok sikert.
2015. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a Rogue-ban megkellett védeni Benjamin Franklint és itt lehetne pl Betlehen Gábort, Mátyás királyt, Deák Ferencet ( persze az adott kor szerint mert nem lehet úgy hogy pl 1700 Mátyást kell védeni, az adott kortól függöen. Ezt azért írtam hogy nehogy azt higgyjétek hogy hülye vagyok töriből)
2015. márc. 1. 23:48
 3/17 tabaki ***** válasza:

Eredeti gondolat, hogy mohamedán orgyilkosok védjék Eger várát. Gondolom, ehhez első küldetésként hidegre kell majd tenniük Dobó Istvánt és vitézeit...

[link]

2015. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

azt értem hogy nincsbaj a felfogó képességeddel csak telón rosszul fogalmazok kicsit

és csak kérdeztem mitszolnátok hozzá nem akarom megcsinálni

2015. márc. 1. 23:50
 5/17 A kérdező kommentje:
magyarok lennének az assassinok
2015. márc. 1. 23:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Ekkora ordas baromságot se hallottam még, de amíg csak fantáziálsz róla, nekem aztán mindegy. Csak ne indíts petíciót mint azok a turbómagyar hülyegyerekek akik 56os AC-t akartak még tavaly.
2015. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy zavar a "baromságom"
2015. márc. 1. 23:54
 8/17 Piert ***** válasza:
0%
1700 Mátyás? hajjaj. Ez kezd egyre izgalmasabb lenni.
2015. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
épp azt mondtam hogy az adott idő szerint lenne a történet, tudom hogy 1700-ban Mátyás már rég halott
2015. márc. 2. 10:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Piert, nem kötekedésképp, de írtad hogy nincsa baj a felfogóképességeddel - mégis 1x nem értetted, 1x félreértetted :D Igyál egy kávét!


Amúgy nem rossz ötlet, de más országok civil lakosai sz*rnak a magyarságra, úgyhogy ilyen nem lesz.

2015. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!