Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek amely...

Olyan programot keresek amely eltudja menteni a játékaim mentéseit (? )

Figyelt kérdés

Kevés hely van a számitogépemen ebböl az következik hogy 15 játék van rajta. Midnegyiken régen sokat játszottam csak már meguntam, és új játékokat szeretnék beszerezni a helyükre.

Csak sajnálom öket letörölni mert akkor ugye elvésznek a mentéseim amikel sokat bajlotam.

Azokat a játékokat amikbe találtam 'Save' mappát azokbol kiszedtem ami volt és szépen le is töröltem, viszont meglepetésemre sok játékban nem foglal helyet ilyen mappa és azok még mindig foglalják a helyet.



2015. márc. 3. 20:46
 1/9 CspCsj ***** válasza:

Próbáltad ezt?

[link]


Az újabb játékok a felhasználói mappádba teszik ezeket a dolgokat, azon belül is leginkább a Dokumentumok/Documents mappába.

2015. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

még nem köszönöm szépen az ajánlást.

Az imént kiprobáltam jónak tünik és remélem vissza is tudja majd olvasni a játék a mentéseket vagy nem tudom hogyan müködik ez, de remélem hogy rendesen fog:D

Mégegyszer köszi:D

2015. márc. 4. 16:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok játékot sajnos nem talál meg :S
2015. márc. 14. 18:06
 4/9 CspCsj ***** válasza:

Esetleg írj konkrét játékcímeket, amiket sem a program sem te nem tud menteni.


Milyen fájlkezelőt használsz kereséshez, másoláshoz? (TotalCommander, vagy a Windows beépített Intézője, egyéb?)

2015. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

aza konkrét játék cim a Wolfeinstein the new order, meg a Far Cry 4. eggyelőre csal ezeket takartam letörölni mert ezek foglalnak sok helyet.

Fájlok kezelésére leginkáb a beépitettet használom.

2015. márc. 16. 20:36
 6/9 CspCsj ***** válasza:

Wofenstein TNO mentések:

C:\Felhasználók\FELHASZNALONEVED\Mentett játékok\MachineGames\Wolfenstein The New Order\base\savegame

De lehet hogy így találod:

C:\Users\FELHASZNALONEVED\Saved Games\MachineGames\Wolfenstein The New Order\base\savegame


FarCry4 mentések:

64bites rendszer:

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\FELHASZNALONEVED\420\

32bites rendszer:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\FELHASZNALONEVED\420\

Tört verziónál lehet hogy itt:

C:\ProgramData\Orbit\420\RLD

2015. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A wolfeinstein-nek megvannak a mentése viszont a far cry-nak nincsen meg.(nincs ubisoft mappa).


Ezeket te nézted vagy honan tudod csak mert akkor ha esetleg valahonnan nézted akkor légyszives belinkeled?

2015. márc. 22. 19:39
 8/9 CspCsj ***** válasza:

Az utóbbi pár évben már nem játszom, így csak keresőbe írtam: "far cry 4 savegame folder"


Első találatok:

[link]

[link]

[link]

stb.

2015. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áhh köszönöm szépen :D
2015. márc. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!