Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zene lassításához milyen...

Zene lassításához milyen egyszerűbb programot ajánlotok? (Olyat szeretnék amely a frekvenciákat is mutatja)

Figyelt kérdés

Egypár zene hangösszetételét tanulmányoznám (fú, ez furán hangzik, de így van), mert rá szeretnék jönni hogy hogyan lenne célszerű elgitározni

Előre is köszi a segítséget :)



2015. jan. 18. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
audacity
2015. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
célszerű elgitározni?O.o mi köze a zene felboncolásának a gitározáshoz? vagy hallás után játszol vagy megnézed neten hogyan kell
2015. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert a jelbe bele van írva a tab?? Ritmusmutatókkal? Egyébként megsúgom, ha lelassítod a zenét, akkor a frekcencia is csökkenni fog...
2015. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
***frekvencia
2015. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fú de okos emberkék vannak itt.
2015. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Elso valaszado:

koszi kiprobalom :)

Harmadik:

igen tudom, ezert inkabb elnyujto programot kellene beszereznem

2015. jan. 19. 16:41
 7/16 A kérdező kommentje:

Masodik:

Igen utannaneztem youtubon de egyik sem volt az igazi... Es nem is mindegyik dalhoz talalsz jo atirast gitarra.

Am pont hang utan probalom en is csak program segitsegevel :) es nem valaszoltal a kerdesemre...

2015. jan. 19. 16:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznád, hogy attól, hogy megnézed a jelet, felnagyítod, meg minden attól hogy fogod megtudni hogy játszd el? Vagy a tabulatúra már túl mainstream?
2015. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kerestem tabot is, ugyanis azzal kezdtem, en sem vagyok teljesen hulye, de azert kosz a felvilagositast, a lenyege a programnak a lassitas avagy nyujtas (nem tudom szakszeruen kifejezni) lett volna, es abbol h "felnagyitom es latom a jelet" a ritmus is nagyjabol megallapithato szerintem, szoval en ugy veltem hogy nem kertem ertelmetlenseget... Szoval... ha megkerhetlek ne csak osszatok a kerdesem miatt, hanem segitsetek is legyszives
2015. jan. 19. 19:59
 10/16 A kérdező kommentje:

Sajnalom, azota rajottem hogy nem jol akartam megvalositani a lekottazast, de ezekkel a programokkal, marmint itt az audacity-vel is azt erdemes h kivagod azt a reszletet amikor egy db akordot jatszanak, es addig hallgatod amig ra nem jossz hogy az melyik, de ehhez megint csak szeles ismeret szukseges az akkordokrol

Es bocsanatot kerek amiert felrevezettem valakikiet, es butasagot mondtam

2015. jan. 19. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!