Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fényképezőgépem SD kártyájáról...

Fényképezőgépem SD kártyájáról akarom a törölt fényképeket helyreállítani Camera Recovery programmal. Miért nem érzékeli a számítógép a fényképezőgépet?

Figyelt kérdés

Csatlakoztattam a fényképezőgépet a számítógéphez, majd a programot is elindítottam, azonban a gép nem érzékeli a fényképezőt. Miért nem?


Kiírja azt is, hogy "please enable 'Mass Storage' File Transfer mode from connection settings of your Camera".


Köszi!



2015. márc. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se tégy úgy, ahogy kéri, minek az.
2015. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
'Mass Storage' Filet sehol nem látok. Csak kártyaolvasóval lehet megoldani? Köszi!
2015. márc. 3. 21:58
 3/8 tabaki ***** válasza:
2015. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt én mind értem, de hol kell engedélyezni?
2015. márc. 3. 22:01
 5/8 tabaki ***** válasza:

Bocs, el kellett rohannom, gondoltam, a gugli-fordító elegendő. Itt van más szavakkal:

„lécci', engedélyezd a fényképezőgéped kapcsolatbeállításának 'tárhely' fájl-átviteli módját”


Tehát gondolom, a fényképezőgépeden van valami menü, abban egy Connection Settings/Kapcsolatok beállítása almenü, abban egy File Transfer Mode/Fájl-átvitel módja nevű újabb, benne egy Mass Storage/Tár bekapcsolása (vagy mit tudom én) beállítás. Természetesen az egészet hasból énekeltem, mert fogalmam sincs, hogy milyen kamerád van, meg akkor sem értenék hozzá, ha elárulnád. A lényeg: A fényképezőgépeden engedélyezd, hogy a számítógéppel összekapcsolva külső meghajtóként működjön. Hogy a fentiek segítenek-e ebben, arról gőzöm sincs. Ha nem, légy kreatív.

2015. márc. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Canon A2500

2015. márc. 5. 20:20
 7/8 tabaki ***** válasza:

Hidd el, hogy tényleg nem értek hozzá. Szokott lenni a kamerán egy MENU gomb, ha neked is van hasonló, azt kéne megnyomnod, és addig bolyonganod a menürendszerben, míg nem találsz a fentiekhez hasonlókat. Ha ott nincs, nézd meg a FUNC SET gombot is.

Egyébként hogyan csatlakoztattad? Hivatalosan kikapcsolt állapotban kell összedugni, és csak utána bekapcsolni a fényképezőgépet. Ha véletlenül nem így csináltad, először próbálkozz ezzel.

2015. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen hivatalosan használom a fájl átvitelt. Tehát csak az összedugás után kapcsolom be a gépet.
2015. márc. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!