Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Wondows-ra rakhatok...

Eredeti Wondows-ra rakhatok tört vírusirtót?

Figyelt kérdés

Eredeti Windowsom van. Tölthetek le vírusirtót??

Nem lenne semmi gond hogy nem eredeti??



2015. márc. 4. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit ne használj, mert nem igazán megbízhatóak, és pont az lenne a lényegük, hogy védjenek, ezek általában nem teszik.
2015. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen amiből igazán veszélyes tört verziót használni az a vírusirtó! A törés lehet fertőzött és mivel pont a védelemre alkalmazod, így sose derül fény rá.
2015. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem. :) Köszönöm a válaszokat, így már azt hiszem nagyon meggondolom.

De akkor végül is abból semmi probléma nincs h eredeti Windowsra tört vírusirtó van rakva ugye??

2015. márc. 4. 00:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, a probléma abból van inkább, hogy nem frissül. Egy ingyenes vírusirtó sokkalta megbízhatóbb egy fizetős feltörtnél.
2015. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Milyen ingyenes vírusirtót ajánlanál??

2015. márc. 4. 00:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én AVG free -t használok, de pl. Avast-ról se hallottam rosszakat.
2015. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

teljes értékű vírusirtót kapsz, vannak kódok pc-s újságokból:


[link]

[link]

2015. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
72%

Attól függ, hogy valódi törés vagy csak serial. Az előbbibe van biztossági kockázat, mert lehet hogy backdoor -t is telepít és így zombit csinálnak a gépedből. A másik meg hogy ilyenkor csak a vírusdefiníciós adatbázis frissül, a programmodulok nem.


A serial biztonságos, de ez meg fekete listára kerülhet és utána nem lesz aktív a védelem.


Én semmiképp nem ajánlom tehát a tört vírus írót!

A magazinos kóddal aktivált NOD32 -amit előttem írtak- tökéletes megoldás, én is azt használom több éve.


És nem kell megfeledkezni a Microsoft ingyenes vírus irtójáról se, ami legális Windowszal tökéletesen működik.

[link]

Igaz, hogy csak középszerű védelem, de a törtnél ez is sokkal jobb megoldás.

2015. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tört vírusirtót használni kb. azzal egyenértékű, mint ha betörőtől vennél betörésvédelmi rendszert.


Inkább tegyél fel egy Avastot, otthoni használatra ingyenes, legális, csak egy ingyenes regisztráció kell hozzá, emellett simán felveszi a versenyt fizetős társaival is. És nem kell félned attól, hogy vajon tartalmaz-e pacit, mint sok crackelt vírusirtó.

2015. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Panda Cloud is megfelelo es ingyenes.
2015. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!