Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket kezdjem el használni?...

Melyiket kezdjem el használni? (3D)

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, eleinte még a blenderel szórakoztam, de csak nagyon picit. Tehát melyiket ajánlanátok nekem? És az ingyenes verzióra gondoltam mindegyikből.


Unity 5

Blender 2.73a

Unreal Engine 4


Szívem szerint blendert választanám, de a unity is elég jónak tűnik, az unreal e. meg szerintem kevés tutorial található(nem biztos).



2015. márc. 4. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Unity és az Unreal Engine nem is 3D-s modellező programok.
2015. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

őőőő.... úgy tűnik ennek jobban utána kell majd néznem ....


akkor szerintem tisztázzuk azt melyik mire használatos?


amire tippelek:

blender: játék készítés, animáció, modellek készítése

unity, unreal e.: játékkészítés


akkor jól gondolom hogy ez így van?

2015. márc. 4. 07:56
 3/4 A kérdező kommentje:
megvan melyiket fogom választani, úgy hogy a kérdés(ek)nek meglett a válasz
2015. márc. 4. 11:25
 4/4 Benen válasza:
A Unity és az Unreal Engine játékmototrok. Közelebb áll a programozáshoz és a játék/programkészítéshez. De ha ez a kettő közül választanál én az Unreal engine-t ajánlanám jobban, sokkal szebb dolgokat lehet vele csinálni és egy egyedi Blueprint systemmel rendelkezik. Ha tutorialt akarsz hozzá nézni, van rengeteg még a gyártó is folyamatosan adja ki őket. Itt megnézhetsz párat: https://www.youtube.com/watch?v=QMsFxzYzFJ8&list=PLZlv_N0_O1..
2015. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!