Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógép indításkor ezt...

A számítógép indításkor ezt írja ki: "Error loading operating system. " Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem csináltam semmit, csak az Adwcleaner programmal akartam csinálni egy Cleaning-et, bezárt mindent, a gépet újraindította, és ezt hozta ki indításkor. A gépre valahogy feljutott ez az un. mysearch akármi, amit ezzel akartam letörölni. Kicsit aggódom, mivel vadiúj gép.

2015. márc. 4. 10:41
 1/7 Tengor ***** válasza:
100%

Aztán amikor szapuljuk az ilyen csóda takarítókat, akkor körbe vagyunk röhögve...

Valami olyasmit is kitakarított, amit nem kellett volna. Elég nehéz ennyiből megmondani, hogy mit is. Talán célszerűbb újra húzni a gépet, mint a hibát (hibákat) keresgetni, javítani, foltozni.

Ha tudsz, akkor csökkentett módban, ha nem, akkor live oprendszerrel ments adatot, majd húzd újra a win-t!

2015. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
100%

Ne privátba!

Csökkentett módot a bootolás után az F8 sűrű nyomogatásával tudod előhozni (jobban mondva egy menüt kapsz, amiben van a csökkentett mód), a live operációs rendszer olyan, hogy nem kell telepíteni egy lemezről v. pen drive-ról fut.

Javaslom, hogy bízd szakemberre a gép rendbetételét!

2015. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ugye magával a géppel nincsen baj?
2015. márc. 4. 11:16
 4/7 Tengor ***** válasza:
100%

A leírás alapján nem tűnik hardveres hibának, sokkal inkább szoftveresnek. Nem te lennél az első, akinek az oprendszerét egy takarító program túlságosan kitakarítja.

Öööö ugye, amikor indítod, akkor nincs bedugva egy pendrive vagy CD/DVD lemez sem?

2015. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Ami azt illeti, talán megoldottam a problémát. Ugye amikor megjelent ez a felirat full fekete képernyőn (maga a kiírás fehéren bal felső sarokban), nyomtam egy ctrl+alt+delete-et, majd egy f8-at, és elindult a win7. Nem tudom, megoldódott-e a probléma, mert a csökkentett mód nincs kiírva a sarkokba, de internet nincs. A laptopon viszont van wifi, tehát van kapcsolat.
2015. márc. 4. 11:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gáz amúgy, hogy 2 napja lett feltéve a gép, és csak tegnap lett bekapcsolva. (Ennyit arról, mennyire vigyázok a cuccaimra.) Gondoltam arra is, hogy csinálok egy rendszervisszaállítást, ami egy játék feltelepítése előtti állapotot hozna vissza, amikor még jó volt a gép.
2015. márc. 4. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül megoldani és megint sikerül ilyen szar malware vírust összeszedned akkor ajánlom a malwarebytes progit az csak azt takarítja amit kell és nem cseszi szét a rendszert.
2015. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!