Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom, hogy nem teljesen...

Tudom, hogy nem teljesen legális, de mennyivel más, ha nem egy iskolai rendszergazdával telepíttetem fel az op. Rendszert, hanem én csinálom?

Figyelt kérdés

nCore-ról szeretném leszedni ezt: Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 MSDN HUN


Driverek vannak a géphez. Más az, amit ő telepít fel? Gondolom, neki is csak 1 termékkulcsa van.



2015. márc. 5. 10:24
 1/8 Tengor ***** válasza:

Ha ért hozzá, akkor nem fog pl Ultimate verziót feltelepíteni, mert úgy sem használod ki.

Hogy a rendszergazda honnan lopja az oprendszert, az az ő dolga, lehet, hogy ő sem tudna róla, ha valami buheráltat terjesztene.

2015. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most Home Premium van rajta. Jó az? Vagy Professional esetleg?
2015. márc. 5. 10:29
 3/8 A kérdező kommentje:
(Játékra lenne a gép amúgy.)
2015. márc. 5. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ott olyan licensszel lett megvéve, hogy több gépre is teleptse. Igaz ez függ attól is, hogy hány terem,gép van.

Ha felraksz egy MSDN forrásút az még nem baj, de akkor ha ő Home Premiumot használ, neked is azt kell feltelepíteni.

2015. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor HP. Leszedem akkor az iso fájlt, azt kibontom és gépről mehet, vagy tegyem rá a kibontott fájlokat DVD-re?
2015. márc. 5. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Tekepitettél már újra gépet?
2015. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, akkor gépről elég volt elindítani.
2015. márc. 5. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát csak írd ki bootolható dvd-re.

De már nem egészen értem mit akarsz. A kérdésből nekem az jött le hogy a suliban egy gépre te másik Windows-t akarsz rakni. Aztán az hogy otthon akarod feltenni az iskola licensz kulcsával. De ennek mi értelme van? Inkább tölts le egy gyáriilag integrált iso-t ncore-ról. Pl integrated 2015 february vagy ilyesmi névvel. Ha lopni akarsz akkor nem mind1 hogy teszed? Ne add meg a módját. :) Ne legyél stílusos.

2015. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!