Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet AOB fájlt lejátsz...

Hogyan lehet AOB fájlt lejátszani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy 3 Gigás zenét, és .iso volt a cím mellett, jobb gombbal rákattintottam, azokat olvastam, hogy fájl kibontása, fájl kibontása ide, ...stb. Csináltam mappát az új fájlnak, meg is csináltam a kibontást, és AOB fájl lett, amit semmim nem játszik le. Van Potplayerem, Winampom és Média playerem.

2015. márc. 5. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

VOB fájlt akartál írni, ugye? EZ DVD videó anyag, kép, film, talán valami koncertfelvétel.


Kicsomagolás helyett írd DVD-re, töltsd be daemon-tools-ba, vagy nyisd meg közvetlenül az iso-t VLC-vel.

2015. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kibontottad, akkor van két mappád igaz? Egy Video_Ts is. Azt megnyitod és ott a VIDEO_TS.IFO fájlt kell társítani a videolejátszóddal.

Amúgy meg képfájlként kell kiírni magát az ISO-t DVD-re, mert azért ott jobban szól a zene. Az író programodban valami ilyent keress: Cd-kép felírás.

2015. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!