Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki használja a Window 10...

Valaki használja a Window 10 technikal preview-et?

Figyelt kérdés

Kezdem már megunni a mostani rendszeremet és arra lennék kíváncsi, hogy valaki használja-e már a Window 10 Technikal Preview-et főrendszerként. Érdekelne, hogy mennyire stabil, gyors, vannak-e nagyobb bugok benne. Én személy szerint inkább játékokkal játszanék rajta.


gépem:

Alaplap: MSI A78M-E45

CPU: AMD Athlon x4 760k Quad Core 3.80Ghz

RAM: 8gb DDR3

GPU: Sapphire R7 240 1gb ddr5 with boost



2015. márc. 7. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Árulja már el valaki, hogyan lehet megunni egy operációs rendszert? Egyébként a Windows 10 Technical preview NEM AJÁNLOTT mindennapi használatra.
2015. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Én személy szerint inkább játékokkal játszanék rajta"

A Win10 sem fog játékokat tartalmazni szerintem , de ezt te is tudod , az op rendszert csak alapnak szánnád:)

Tehát értelemszerűen akár egy Win XP is megfelelne az igényeidnek ha nem lenne elavult, egyes mai játékok alá pedig kevés. De az hogy egy op rendszer unalmas legyen....nem tudom értelmezni. Mindnek ugyanaz a funkciója, adjon egy alapot a további programok futtatására nem? Tehát elviekben bármelyik jó lenne neked, de mivel olyant akarsz ami nem unalmas, így hát egyet tehetsz: Írsz a Microsoftnak , hogy a következő Win 11 legyen szórakoztató...

2015. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez jó kérdés ugyan hogy lehet megunni :D


de mondjuk én azokat se értem akik nagyon ragaszkodnak egy bizonyos felülethez....(esetleg akkor megértem ha használt már jó pár másfajtát legalább 30-60 percet)

2015. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugy lehet meg unni hogy a kerdezo a 10 eves pistike kategoriaba tartozik, nekik mindig a legujabb valami kell, ami egy verzioval regebbi az mar gaz vagy unalmas
2015. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keylogger van benne, ami telemetria adatokat küld a Microsoftnak, hogy ez alapján tudják a rendszert fejleszteni. Csak és kizárólag tesztelésre használd, és semmi érzékeny adatot ne írj bele. Lévén, hogy átlagember használ emailt, meg ilyesmit, általános használatra nagyon nem ajánlott.
2015. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, használtam kb. másfél hétig. Hát elég instabil még, de jó úton halad. Hosszútávon valóban nem éri meg, majd ha kiadják a teljes, elkészült verziót.
2015. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!