Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ez a hiba DVD-írásnál?

Mit jelent ez a hiba DVD-írásnál?

Figyelt kérdés

"Adat ellenőrzés sikertelen."

Egy db fájl különböző. Hogy tudom meg, hogy melyik az? Ez azt jelenti, hogy nem is lehet megnyitni azt a bizonyos fájlt?

Csak képek (jpeg) és videók (avi, quick time video) vannak rajta. A videókat meg tudom nyitni mindet, ellenőriztem.


[link]



2015. márc. 7. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy felírta az adatot a lemezre, majd visszaolvasta, és nem ugyanazt kapta, amit ő szeretett volna. Értsd: az írás során hiba lépett fel, és nem az van a lemezen, aminek lenni kéne.


Ha a Nero CD Speeddel futtatsz egy felületellenőrzést, akkor kiírja, hogy melyik fájl a hibás.

2015. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem látszik, de a linkelt képen az első sor : orbi\Thumps.db nem ez az a fájl ami hibádzik ?


Az ok pediglen, valószinűleg az, hogy irás közben nézegetted a kiirásra szánt képeidet/videóidat ami ezt a fájlt módositotta, miután a néró már CD-re/DVD-re irta ezt a fájlt.


Üdv.

2015. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lefuttatam ezt a Nero DiscSpeed-et, a LemezSzken résznél ez van:


[link]


A zöld rész nem megy tovább, gondolom befejezte, eszerint nincs sérült fájl.

Az "orbi\Thumps.db"-hez odaállítottam, hogy lehessen látni, van rajta egy "norbi" nevű mappa. :)


Ezek szerint nem komoly a hiba, ha itt nem is találta meg?

2015. márc. 7. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint valóban csak a miniatűr frissült felírás és ellenőrzés között, és jó a lemez, csak még a korábbi van rajta.
2015. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!