Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet magyarra...

Miért nem lehet magyarra állítani a Win 7 -et?

Figyelt kérdés

Notebook-on van ,előre telepített,64 bites.Magyar volt minden,de újra kellett rakni a recovery-vel. A windows update végzett,nem talál újabb frissítéseket. A területi és nyelv ablakban minden lehetséges részt magyarra állítottam,nincs változás.Próbáltam külön letölteni és telepíteni a magyar nyelvi csomagot,de akkor is angol marad.

Mi a gond ?



2015. márc. 7. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de imádnám ha velem is ez történne.
2015. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SP4C3 ***** válasza:
21%
Nem érdemes recovery-t használni, ha csak nincsenek nagyon fontos adatok a gépen. Inkább szerezz egy windows 7 telepítőlemezt és rakd újra az egészet. Frissítéseket meg nem kellene használni, teljesen felesleges, csak lassítja és mint a te esetedben is: hazavágja a rendszert. Attól, hogy a microFos azt mondja, hogy "biztonsági rések" még nem kell elhinni nekik. Vagy ha már elhiszed, akkor vegyél új laptopot win 8.1 oprendszerrel amit természetesen kifizetsz.
2015. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vistalizator nevű progival sikerült megoldani
2015. márc. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!