Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a videó formátumot át...

Ezt a videó formátumot át tudom valahogy konvertálni mpg-be? VLC media file (. ifo) (. IFO)

Figyelt kérdés
VLC Media Player és Windos Media is lejátssza a videót, de akadozik. Filmvágó program (AVS Editor) nem fogadja el a fájlt. Szeretném összevágni valamivel, nagyon fontos lenne, mert emlék. hogyan tudnám átkonvertálni másba? Köszönöm a segítséget. (Nem értek hozzá, szóval légyszi annak megfelelően magyarázzátok.)
2015. márc. 7. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Töltsd le a progit innen, aztán telepítsd, magyar nyelvre állítsd.


[link]

2015. márc. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

sose találkoztam ilyen formátummal, de hátha tudja kezelni:

[link]


ha nem is tudja, de hátha másban hasznát veszed.

2015. márc. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 coopper ***** válasza:

Szia.


Az .IFO fájl az egy DVD-video része. (.BUP és .VOB fájlok mellet)


Az .IFO fájlt nem lehet mpeg-be konvertálni mivel ez nem videó fájl. Ez a vezérlő fájl. (A .VOB az a video fájl ami mpeg-2-es tömöritést használ : [link] )


Tehát a VOB-ot próbáld meg lejátszatni VLC-vel azt viszi : Media - Lemez megnyitása, vagy Media - Mappa megnyitása ha a DVD-video fájl a mervlemezeden vannak.


Sok sikert.

üdv.

2015. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, kiváltképpen az utolsónak. Megpróbálkozom a dologgal.
2015. márc. 8. 20:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Van rajta több mindenből, de nem tudom lejátszani, csak az ifo fájlt. A másikat nem nyitja meg. Mit tudok vele csinálni? Szeretném használni filmvágáshoz, meg jó lenne, ha nem akadozna.
2015. márc. 8. 23:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az első válaszoló által ajánlott programot. Jól működik, csak egy DVD-ről van szó, és a menü rá van mentve a videóra. Ha konvertálom, csak a menüt konvertálja.
2015. márc. 9. 00:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Mint már a #3-as részletesen leírta a VOB-ok tartalmazzák

a részedre hasznos video fájlokat, és azokban is a nagyobb méretű fájlok.A pár megabájtosak is még csak a menüt stb.-t tartalmazzák.

Mekkora a legnagyobb méretű VOB-od?

Pl. nálam a filmvégén a felirat fájlok kb. 50-130 mb-ok.

Persze lehetnek alatta, fölötte is jóval.

2015. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Miért is akarsz egy kész DVD-t valamire másra átkonvertáltatni ? Pl. AVI-ra.


Kell keresni egy jó DVD lejátszó programot és kész. Ha a VLC nem viszi, próbáld meg a MPC-t ( Mediaplayer Classic : [link] ) vagy a powerdvd valamelyik 10-es feletti verziója.


De ha konvertáltatni szeretnéd akkor próbáld meg az AVIDEMUX nevezetű programot : [link]


Ezzel meg tudod nyitni az első VOB fájlt, illetve a többi VOB fájlt pediglen hozzá tudod "appendelni" az első vob fájlhoz.


Aztán pedig elvileg konvertálni is tudod a filmet (bár nekem még mindig az a véleményem, hogy egy DVD-t felesleges átkonvertálni mássá).


Vagy keress rá googléban : dvd to avi konverter.


Sok sikert.

Üdv.

2015. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsónak:

"1. Miért is akarsz egy kész DVD-t valamire másra átkonvertáltatni ? Pl. AVI-ra. "


Azért, mert a filmvágó programmal csak így tudom megnyitni. Vob file-t nem tudok benne felhasználni.


Közben sikerült a dolog: köszönöm szépen. A format factoryval megpróbálkoztam, és jónak is tűnik. Egy baj van, hogy valamiért mindig levágja az egyik videó második felét. Nem tudom miért. Mi lehet ennek az oka? A rajta lévő többi fájlt sikerült átkonvertálni, de az egyiknek mindig csak a fele van meg, pedig azt írja ki, hogy befejeződött. Köszönöm.

2015. márc. 9. 12:30
 10/16 anonim ***** válasza:

dvd shrink, vagy decryipter?

sok mindent megold, mostanság már nemigen használják.

2015. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!