Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Office wordbe hol...

A Microsoft Office wordbe hol tudom meg nézni hogy mennyi időt töltöttem egy munkaval?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyomod az office gombot a bal felső sarokban, és a megjelenő képernyőn írja az adatokat.
2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:

2010-es verziótól nincs Office gomb a bal felső sarokban. Fájl fül -> Információ -> jobb oldalt a dokumentum előnézete alatt vannak a részletek, ezek közül az Összes ráfordítás mellett írja a percet.

2007-esem már nincs, és nem tudom már megnézni, emlékezni meg már nem emlékszem, de az Office gombból kell indulni, az tény, és több lépés, Tulajdonságok, részletes tulajdonságok, ilyesmi lehetőségeket keress.

2015. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"2010-es verziótól nincs Office gomb a bal felső sarokban."


Attól még, hogy te nem úgy nevezed, még van...

2015. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:

[link]


Legalsó sor az oldalon: Hatókör: Access 2007, Excel 2007, Outlook 2007, PowerPoint 2007, Word 2007

2015. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!