Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen mennének ezek a...

Ezen a gépen mennének ezek a játékok a legalacsonyabb felbontáson:shadow of mordor, far cry 4, gta 5, assassin, s? creed unity, dying light?

Figyelt kérdés

CPU:AMD Athlon II x4 651K

RAM:4GB

GPU:NVIDIA GeForce GT 640

64 bites operációs rendszer



2015. márc. 9. 16:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Neem.
2015. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2015. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Most hasonlítottam össze a gépemet a gépigény.hu-n és majdnem mindegyik menne, szóval bszhatjátok.
2015. márc. 9. 19:07
 4/39 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon benéztél kisgyerek.

Ha csak a Ram mennyiségét nézzük, már akkor buktad a storyt.

A VGA.ról nem is beszélve.

De azért arra válaszolhatnál, hogy ha ilyen okos vagy, akkor miért itt kérdezősködsz ? Erre komoly választ várok !

2015. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Másik meg gépigény.hu csak a Memory Clock meg a Memory size alapján hasonlítja össze a kártyákat ami lófa*zt se ér.
2015. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nyílván, ha már kérdésem van ezzel kapcsolatban, akkor nem vagyok olyan okos ezen a téren, de már egy csomó válasz érkezett az előző kérdéseimre amiben pont az ellenkezőjét írták, és ezért nem tudom, hogy kinek higyjek.Gondoltam, ha megnézem a gépigény.hu-n az majd eldönti, de ha te ilyen jól értesz hozzá, akkor elmondhatnád, hogy mi kéne hozzá, hogy menjen, lehetőleg ne egy új gép...
2015. márc. 9. 20:09
 7/39 anonim ***** válasza:

Egy új gép.


Új videókártya minimum GTX 660

Processzor mondjuk maradhat.

RAM is. De inkább még +4 GB.

2015. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen ellenörizd.Csak java kell hozzá.

2015. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Megnéztem.Igaz azt írta, hogy nem felel meg egyiknél sem, de az biztos, hogy ez sem teljesen megbízható, mert az ac 4-nél is kiírta, hogy nem menne egyikkel sem, amikor még a processzor csere előtt is ment a legmagasabb felbontáson.
2015. márc. 10. 18:55
 10/39 anonim ***** válasza:
Na most gondolkozz el azon, hogy érdemes volt kiírni ezt a kérdést, és rabolni mások idejét !
2015. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!