Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 van a laptopomon....

Windows 7 van a laptopomon. Kicsit idegesítő, hogy az asztal, amikor netezek, egyfolytában vibrál, villog és ezt csinálja felül az internet ablak is. Miért?

Figyelt kérdés
Azért van mert nem eredeti, ugye? De nem tudnátok ajánlani valami frissítést vagy patch-t, amitől megjavulna? Kösziii.
2010. febr. 15. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy a monitorral van gáz? esetleg képfrissítés? Attól ,hogy nem eredeti nem lehetnek ilyen bajok maximum ha gatya aktivátorod van..
2010. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! Az enyém is ezt csinálta, főleg, ha egyszerre több ablak volt nyitva. Csak új lapot nyiss, ne új ablakot, ezzel egy kicsit ritkul. Így is előfordul, olyankor ki kell lépni, majd újra be. Ha így használod, az rontja a szoftvert, később problémákat okozhat!
2010. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már letöltöttem 3 különböző Windows 7-et, és nemcsak a laptopon, de az asztali gépen is csinálta... Sőőőt a barátom laptopján is... Úgyhogy én már nem tudom mivan :(
2010. febr. 15. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
én mindig új lapot nyitok, nem új ablakot :) most is írok ide, és közben vibráál az egész :D nem tudom mi baja lehet... de ha ráviszem az egeret, abba hagyja.. de azért biztos van rá valami megoldás... help me! :)
2010. febr. 15. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Videokártya driver meg nyilván fenn van. Milyen márkájú VGA?
2010. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mobile intel(R) 45 express lapkakészletcsalád (microsoft corporation - WDDM 1.1) - ezt írta ki a videokarinál.
2010. febr. 15. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
frissítsd a videókari driverét és állíts a hz-en.
2010. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!