Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Resident Evil 4 PC verzióján...

A Resident Evil 4 PC verziójának miért olyan rettenetesen ocsmány az irányítása?

Figyelt kérdés
Már jó rég óta ki akartam vinni a játékot, de egyszerűen nem tudok hozzászokni ehez az irányításhoz. Ha vany olyan patch, ami javít rajta, akkor légyszi írjátok le.

2015. márc. 10. 21:18
 1/6 anonim válasza:
Nincs patch alapjáraton ezt konzolos géprekre adták ki ezért nem csinálták meg pc-re de ha veszel egy gamepadot pár ezer forintért már élvezhetőbb a játék
2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan nincs semmi patch?
2015. márc. 10. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az undorító irányításon sajnos semmi nem segít. Nem a kontroller a baja, hanem eleve a kamera, meg a kontrolséma. Sajnos így lett megírva. Sokat nem vesztesz vele szerintem, az egész szériát nem lehet már komolyan venni
2015. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem PC-n is annyira zavaró volt (a történetről ne is beszéljünk) hogy csak úgy füstölt a delete gomb.
2015. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem semmi bajom nincs a PC-s RE4-el, kifejeztten tetszik az irányítsa. Vagy 20-szor végigvittem már ezt a játékot, ebből csak kb 2-3 alkalommal lehetett PS2-őn, a többi kb 17 végigjátszás PC-n történt. Igaz, én tanultam gépírást, de nem hinném, hogy nekem emiatt volt könnyebb, mert szinte nem használom a tanultakat. Lehet az is benne lehetett, hogy sokat írtam gépen már kamaszkoromtól fogva, ezért talán testhezálló nekem a PC irányítás.


Azt megjegyzem azért, hogy a RE Revelations 2-ben kissé szokatlanabb volt a sétálás :D


Visszatérve azonban a RE4-jhez, hidd el hozzá lehet szokni :-) Van hozzá egérpatch, ha meg nem tetszik úgy se, akkor próbáld ki a hivatalos(!) HD verziót. Annak talán már jobb az irányítása, igaz, a gépigény is jóval magasabb.

2015. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A resident evil 4 ultimate hd editionek sokkal jobb az irányitása, probáld ki azt.
2016. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!