Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok szinte egyetle...

Miért nem tudok szinte egyetlen tört játékot sem feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Bármilyen játékot letöltök például ncore-ról,már a kicsomagolás/telepítés során hibát ad,és így az esetek 95%-ban fel se tudom telepíteni a játékot.


Hiába próbálkoztam minden játéknál több verzióval,semmi se segít,mindig valami hiba adódik.


Most Windows 10-t használok,de elötte Win8.1-el is ugyanez volt a helyzet.


Eddig a BF4-t,AC Unity-t,Rouge-t,GTA IV-t próbáltam.


Mi okozhatja ezt?


2015. márc. 11. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy minden játékot HDD-re töltök le,majd onnan próbálom az SSD-re telepíteni,ha esetleg ez is számít.
2015. márc. 11. 16:23
 2/7 Argloss ***** válasza:

Milyen hibát? Nem látok itt semmilyen hibát ami alapján el lehetne dönteni, hogy mi a probléma. Olvasd el a telepítési segédletet. Valamit biztosan rosszul csinálsz...

Egyébként véletlenül félregépeltél és azt írtad, hogy tört játékokról van szó.

2015. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 donfetibo ***** válasza:

Milyen vírusirtód van, nem lehet, hogy túl erősre van húzva? Ha nincs akkor nem jó helyről töltöd le!

Amúgy semmi konkrétat nem írsz, hogy milyen okok véget nem megy!

2015. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó,akkor leírom.


Ncore-ról szedem a játékokat,olyanokat,amiket a legtöbben töltöttek le.


Ma például az AC Rouge-t telepítettem,körülbelül 15 hibaüzenetet kaptam a telepítés közben,hogy ezt és ezt nem tudta kicsomaglni,bezárom,vagy kihagyom azt a fáljt.

Ez pl feltelepült,de hang az alig van,mert hát ugye hibák voltak a telepítés közbe.


Battlefield 4 Reloaded,a 3 DVD-s.

Folyamatosan Cheksum error-t ír a telepítésnél,majd mikor végig ér,akkor "some files are corrupted" és bezárja saját magát.


Akkor a GTA4 szintúgy ilyen hibák miatt áll le,mert hiányzik ilyen és ilyen fálj.

Pedig 3x tölöttem le újra.


Stronghold Crusader 2-nél az Ultra grafikai csomagnál adott hibát a telepítés közben,felrakta,de nem tudom használni az ultra beállításokat.


Vírusírtót próbáltam már kikapcsolni a telepítések idejére,de az sem segített (nod32)

Windows-on belül is kikapcsoltam ezeket a biztonsági beállításokat,de semmi.


És így tovább,minden mai játéknál valami hibát kapok a telepítés során.


Deamon tools-t használok az iso fájlokhoz.

2015. márc. 11. 19:20
 5/7 Argloss ***** válasza:

Tölts le egy HD Sentinel-t és nézd meg, hogy milyen állapotban van a merevlemez.

GTA IV-nél megeshet, hogy directX-hez kapcsolódó .dll fájl hiányzik, ami eleve nem része a telepítőnek. Fene tudja, nem írtad le a konkrét hibaüzenetet.

Egyébként Windows 8-tól segédprogram nélkül is tudja csatolni az ISO fájlokat a rendszer.

2015. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 donfetibo ***** válasza:
És mivel töltöd le a játékokat? Melyik torrentel, és biztos, hogy teljesen letölti?
2015. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utorrent-et használok.


Most például az AC Black Flag BlackBox verziót próbáltam telepíteni,majd előjött a windows ablak,hogy a telepítő leállt.

Semmi hibainformáció.


Igen,teljesen lejött.

2015. márc. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!