Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indítja el a játékot...

Miért nem indítja el a játékot a steam?

Figyelt kérdés
El akarom indítani a Saints Row 4 et és nem indítja el csak kidobja az ablakot hogy játék elindítása majd eltűnik és megint előjön és ez megy egész végig el sem indul de laptopról ugyan erről a steamről meg igen hogy lehetne ezt orvosolni?

2015. márc. 12. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a gépet újraindítani. Ha nem segít, próbáld a játékot közvetlenül futtatni, hátha kidob egy hibaüzenetet, amit a steam "lenyel".
2015. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez már kb 1 hete igy megy azóta vagy 10x újra inditottam semmi a mappából is inditottam mindenhonnan mindenhogy és nem megy...:/
2015. márc. 12. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
mert lehet a gépedben nem felel meg a vga a laptopban meg igen. erre nem gondoltál ? milyen géped van?
2015. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már játszottam a gépen vele csak mostanába kezdte el csinálni simán elviszi egy r9 270 meg egy fx 6300
2015. márc. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!