Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen a steamon a nyelv?

Miért ilyen a steamon a nyelv?

Figyelt kérdés

Helló leszedtem egy játékot killing floort azon volt ilyen nyelv de az nosteamos és belépek steamba azóta ilyen furcsa nyelv van rajta és ha rámegyek átálitani magyarra vagy másra akkoris ilyen... Mit tegyek?



kép:



[link]



2015. márc. 13. 14:14
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ha már nyelvi a kérdés, a Steamet "sztím"-nek ejtjük, ezért nem steamom, hanem steamem.

A kérdésre válaszolva: lehet, hogy összeszedtél megbuherálta a nyelvi beállításokat. Ha visszaállítod magyarra, akkor visszaáll v. marad az "orosz"?

2015. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reménykedj, hogy a jelszavad még nem lopta el / más kárt nem okoz. Tanulság: válogasd meg jobban, hogy mit és honnan töltesz le.


Szerintem ezt tedd:

Vírusirtóból szedd ki az összes kivételt, nyomd be a legdurvább keresést (valószínűleg amúgy is ideje lehet már), reménykedj, hogy jó vírusirtód van, steamet rakd újra. Ebben a sorrendben.

2015. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért lett ilyen, mert egyes steam emulátorok átállítják. Egészen pontosan a Walking Dead Survival Instinct kalózverziójától láttam ilyet. Visszaállítod, és nincs gond.
2015. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1, #3

"átálitani magyarra vagy másra akkoris ilyen... Mit tegyek? "


[link]

2015. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!