Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki megmondaná? 20L

Valaki megmondaná? 20L

Figyelt kérdés
Ha rámegyek az egyik partnerem nevére a skype-on, azt írja ki, hogy ekkor volt legutóbb elérhető: 2015. 03. 03. Tényleg ekkor volt legutóbb elérhető? Vagy nem? Hogy működik ez?
2015. márc. 13. 15:04
 1/7 anonim válasza:
neked akkor volt utáljára, akkor tiltott le
2015. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
fura a skype, én szökőévente egyszer vagyok fent, de többen mondták hogy elérhető szoktam lenni, szóval semmit nem lehet neki elhinni szerintem, de nem értek hozzá
2015. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
igen, akkor volt.
2015. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vettük fel a kapcsolatot az ő kérésére. Hogy tiltott le? Nem értem.
2015. márc. 13. 15:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha tegyük fel láthatatlan, akkor észleli a rendszer nekem, hogy elérhető volt? Vagy csak az utolsó elérhető státusz idején történt bejelentkezést mutatja?
2015. márc. 13. 15:09
 6/7 anonim válasza:
Nem észleli, csak akkor, ha online módban, nincs a gépnél, elfoglalt állapota volt. A láthatatlant nem jelzi, ez a lényege neki.
2015. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár sosem skypoltam szinte. De a láthatatlan státusznak akkor van értelme, ha ez esetben semmi jele sem lesz annak h fent volt. Így szinte biztos h ez így van.

De mint mondtam nem szoktam skypolni...

2015. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!