Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek szar lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek szar lenne, ha a szexpartneretek megmondaná, hogy neki nem jó így, mert többre vágyik?

Figyelt kérdés
Szóval több érzelmet tartalmazó kapcsolatra, nem feltétlen veletek.
2014. okt. 13. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára vannak más helyzetek is, é s nem derül ki a szexpartner lány vagy fiú, de szerintem ha egy lány nő ezt így kimondja akkor ki kell adni az útját mert akkor önmagának is hazudik. Akár mennyire is mondják sok nő a szexkapcsiba is visz érzelmet de hogy mennyit ugye ezt ő tudja csak.
2014. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fura ez a szexkapcsolatosdi! Nekem 3 évig volt ilyenben részben! Igaz volt hogy hónapokat nem találkoztunk, de mindig remegve vártam azt hogy mikor ír nekem, hogy "szüksége" van rám.. Ahányszor találkoztunk mindig idegennek éreztem, de újra és újra beleestem, szerelmes lettem minden egyes találkozással, és amikor együtt voltunk, azt kívántam, bárcsak soha ne múlna el ez az érzés! De ő nem viszonozta az érzelmeim, én ez miatt összetörtem.. De legutolsó találkozásnál, sajnos éreztem rajta hogy már nem akar engem, így meg is mondta nekem hogy többet már nem fogunk találkozni...:(
2014. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem tok jo lenne. De tenyleg.
2014. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt előre borítékolom, hogy férfi részéről csak szexről szóló kapcsolatban is a nő előbb utóbb ezzel jön elő, mivel a nők többségének érzelmek és bizalom is kell a szexhez, szexpartner kapcsolatba meg jellemzően csak akkor mennek bele, ha így szintjük feletti férfi példányhoz jutnak.


Az ilyentől pedig előbb-utóbb többet akarnak...

2014. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vittem bele érzéseket,a szex jó vele,de ő nem hiányozna. az a baj hogy igen, belátom hogy nem önmagam vagyok, nem a legjobb érzelmek nélkül csinálni ezt.
2014. okt. 13. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt a csaj is hibás, mert eleve belement ebbe hogy csak szex legyen köztetek... De arra is gondolhatnál, hogy a csajnak nagyon bejössz, nagyon beléd zúgott, és már lehet az elején azért ment bele ebbe, mert legalább egy kicsit kap belőled, még ha nem is sokat... Átérzem a csaj helyzetét, sajnos a tiédet nem tudom, mert én sajnos mindig az voltam, akivel játszottak..
2014. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, tudom hogy bejövök neki de nem szerelmes belém. amúgy látni rajta és tudom róla hogy érzelmesebb fajta volt, de a csalódások miatt nem vágyik többre. én is valahogy így érzem, de míg ő állítása szerint ezek miatt megváltozott, már nem tud szeretni, én csak úgy éltem át, hogy félek egy kapcsolattól, de mégis szeretnék.
2014. okt. 13. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már 10 hónapja így vagyok. Amikor találkozunk én megmondom neki, hogy ennyi. L
2014. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy alapvetőn jóérzésű független férfiról se gondold azt, hogy csak mert ágyban tényleg tökéletes vagy neki, komolyabban is számításba jöhetsz nála. Szexhez nem tesszük túl magasra a lécet, elég ha csinos és ápolt a csaj, és megfelelő a természete (SOS-ként finnyásságtól függően akár egy házon rendelő prosti is lehet kellemes élmény.)


Ennél a szintnél még nem számít a csaj jelleme, műveltsége, munkaetikája, családi háttere, egészségi állapota stb.


Normális férfinél egy olyan csaj már eleve el van könyvelve tartás nélküli nőnek, aki hajlandó szerető lenni vagy csak szex partner, persze az ilyet is szeretjük, ahogy a hűséges kutyát is, de egyenrangú társként már nem jöhet számításba.

2014. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!