Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux alatt berakok egy...

Linux alatt berakok egy DVD-t, amin van egy video_ts folder, azt szeretném átmásolni HDD-re, de nem engedi, azt mondja nincsen jogosultságom, ráadásul nem is foldernek látja, hanem egy fájlnak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 23:28
 1/9 Tengor ***** válasza:
DVD-t nem így másolunk. Grabbeld be! [link]
2015. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem a DVD-t akarom másolni, nekem csak a VOB fájlok kellenének! Windows alatt ez működött nekem 10 éven keresztül gond nélkül.
2015. márc. 14. 16:15
 3/9 Tengor ***** válasza:

És? Ha jól látom linux szerepel a kérdésben...

[link]

2015. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok, telepítettem, jól értem, hogy ez egy parancssoros progi, ami átmásolja egy folderba, és akkor már úgy tudom megnézni a VOB-okat, mint ahogyan Windows alatt? De egy kicsit gáz, hogy ehhez másolni kell, mert nem feltétlenül van nekem helyem arra, és tök fölös
2015. márc. 15. 14:46
 5/9 A kérdező kommentje:
beírtam simán hogy vobcopy és le is másolta, de egy darab VOB-ot kaptam, pedig a DVD-n ha Windows alatt nézem, akkor sok van, nekem nem jó, ha egybefűzi őket! van megoldás?
2015. márc. 15. 16:35
 6/9 Tengor ***** válasza:
Windows =/= linux. Biztos fel lehet darabolni a fájlokat. De nem lenne egyszerűbb elmondani, hogy mit is akarsz csinálni konkrétan?
2015. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

próbáltam a -m kapcsolót, amivel elvileg lemásolja az egész foldert és nem fűzi össze (mirror), de így nem fut le!


szeretném a vob fájlokat a DVD-ről, ennyi! Szeretném őket egy HDD-re elmenteni. Több vob fájl van rajta, és külön szeretném őket.

2015. márc. 15. 17:05
 8/9 A kérdező kommentje:

kapcsoló nélkül lefut, de megnéztem és csak egy random részt másolt le, pedig kiírta a végén, hogy minden rendbenlévőnek "tűnik"


egyébként a Thunar fájlkezelő egy video_ts fájlt mutat a meghajtón és arra 0 bájtot ír ki

2015. márc. 15. 17:33
 9/9 A kérdező kommentje:
egyébként ha mc-vel akarok belépni a DVD-re, azt írja ki, hogy nem sikerült könyvtárat váltani,miért?
2015. márc. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!