Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az Intel GMA-val/a...

Mi lehet az Intel GMA-val/a gépemmel a baj?

Figyelt kérdés

Vettünk egy gépet, típusa: Lenovo mp58 toronyházas kivitel (Intel Core Quad q9400, 4GM DDR3, Intel GMA 4500 grafikus vezérlő/Q43/Q45 express chipset). Win8.1 fut a gépen, ehhez van egy Intel GMA vezérlő, amit sikeresen rátöltöttem a gépre, mivel csak ezzel indul a minecraftom... De azt vettem észre, hogy 2-3 leáálítás*bekapcsolás után mintha "eltűnne" a gépről ez a vezérlő.. Nem tudom elindítani a minecraft sem megy akkot, ennek az általam ismert egyetlen megoldása az, ha újratelepítem (de azért 2-3 naponta újratelepíteni...)


Mit tehetek, mit kell átállítani, van erre megoldás?


2015. márc. 14. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem tűnnek el dolgok a gépről. Érdemes a hardvert ellenőrizni, pl. a vinyó ne legyen hibás, a RAM ne legyen hibás stb., aztán újrarakni a gépet egy rendes, nem buherált lemezről. Aztán pedig ésszel használni, nem telepítgetni vírusokat stb.
2015. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész driver eltűnik vagy csak a control panel rész nem tölt be? Nincs valamilyen "game booster" programod ami letilt bizonyos szolgáltatásokat?
2015. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eltűnni tényleg nem tűnik el, mert ott van a Vezérlőpultban!

Egyszerűen csak nem tölt be a controll panel, mivel nem töltődik be --> nem indul a minecraft se (:@@)


Erről a Game Booster programról annyit, hogy tuti nincsen... de amúgy a hibajelentésben mindig a Java-val ír valamit, de nem a Javát kell bütykölni, hanem a drivert...


És teljesen jogtiszta a gépem, szóval az sem lehet baj, meg Kaspersky Total Protection van rajta, szóval vírusok sincsenek!

2015. márc. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!