Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Star Wars: Knights of the...

A Star Wars: Knights of the Old Republic egy bizonyos résznél folyton kilép. Programhiba? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A Leviatánról próbálok szökni éppen. Már kiszabadítottam a társaimat, és mennék fel a lifttel a hídra, amikor a töltőképernyőnél hirtelen összeomlik a játék, vagy nem is tudom. A lényeg, hogy kilép. Mit csinálhatnék ezzel?

2015. márc. 14. 22:11
 1/1 anonim válasza:

Helló!

Lehet már késő, de azért leírom gyorsan. Legalább, az erre járóknak, segítek, akik hasonló problémákkal küzdenek.

Nagyon szeretem a játékot, de, amikor egy újabb kategóriás géppel estem neki, bizonyos hibákkal találtam szemben magam. Most, már ott járok, hogy majdnem leéget a videó kártyám miatta. Mert, nem preferál minden hardvert.


Dolgod: gyors mentés gombját, valami könnyen elérhetőre cserélni. Utána, zárd be. Indítsd, de a launcher file-ról! Ilyenkor, néha túl megy a töltőképernyőn, csak egy pillanatra. Ragadd meg az alkalmat, s nyomogasd a gyors mentés billentyűt, mint a félőrült. Elég egyetlen mentés, s meg is van oldva a probléma.

2015. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!