Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meghalt a tabletem?

Meghalt a tabletem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem feltelepíteni egy 500 megás progit, nem fejezte be a telepítést, helyette kiírta, nincs elegendő hely, ekkor több hibaüzenetet kaptam, hogy x és y program sajnos leállt - OK.

Softwaresen nem tudtam újraindítani. Mikor elkezd tölteni megjelenik egy fekete háttérkép, alul a tálca, és a háttér közepén ismét hibaüzenet, hogy x és y programok leálltak - leokkolom, aztán újabb üzenet jelenik meg, és folyamatosan okkoltam kifele egy órán keresztül a hibaüzeneteket, mert semmit nem tudott elindítani az android. Egy óra után meguntam. Alul az óra mellett kiírja, hogy nincs elegendő szabad hely, de nem hiszem el, hogy a 4.1 android nincs annyira értelmes, hogy telepítés előtt nem veszi észre??? Vigyem szervízbe?



2015. márc. 15. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
a hard reset segít, GYÁRI VISSZAÁLLÍTÁS-ként keresd. De elveszik minden adatod, viszont utána olyan lesz, mintha most vennéd ki a dobozból.
2015. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van a tablet hátulján egy lyuk, mellette egy R betű, gondolom az lehet. Már benyomtam tűvel (a tompábbik végével),de semmi változás, csak tölt, és hibaüzenet küld dögivel. Próbáltam hogy csak egy pillanatra nyomom be, meg tartottam 10 mspig, de semmi...
2015. márc. 15. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban benyomtam tűvel, ekkor kikapcsolt, de az újraindításnál semmi változás.
2015. márc. 15. 16:08
 4/6 Jófej:D ***** válasza:
89%

Nem az a hard reset. A hard reset az hogy egy bizonyos billentyűkombinációval kell a tebletet bekapcsolni, és utána a hangerőgombokkal kiválasztani amit kell. (Nem tudom a nevét)

Nem írtad a tableted tipusát, úgyhogy nem tudom helyetted megeresni a googleba. De itt egy kis segítség :)


[link]


Olvass utána vagy, nézz róla videót

2015. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eljutottam odáig időközben, hogy a Vol- és a power gomb lenyomásával elindítottam biztonsági módban, nyomta a hibaüzenetet, de be tudtam menni a beállításokba, és eltaperoltam magam a mindent töröl gombig, most átesett egy agymosáson, és cool minden. :-)

Egyébként noname csájníz.

2015. márc. 15. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyári visszaálítást a beállításokban is meglehet tenni.
2015. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!