Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need for Speed:Rivals probléma...

Need for Speed:Rivals probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ezt a hibaüzit dobja ki az origin néhány játékomnál telepítés után.DirectX Setup error:An internal error occurred.Konkrétan a Need for speed:Rivals-al lenne gond.Elindítom a játékot,megy is szépen.De időnként kidob és kiír egy directx-el kapcsolatos hosszabb hibaüzit.Telepítettem már újra a játékot,javítottam is,de semmi.Mi lehet a probléma?A gépen dx11-es van.A másik gond pedig az,hogy játszok,és egyszercsak a kocsi egyhelyben megáll és nem reagál semmire.Maga a játék nem fagy meg,mert mellettem a kocsik elhúznak,a kamerát is körbe tudom fordítani a verdán.Egyszerűen csak áll megmeredve.A menübe se tudok kilépni.Nekem nagyon bejön a játék,de így nem nagyon tudok vele játszani.Ha valaki tud valami hasznos ötletet azt nagyon szépen megköszönöm.

2015. márc. 15. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább a játékban lévő bugnak tűnik az összes. A directx hibával kapcsolatban próbálhatsz video driver frissítést, de ez se garancia semmire.
2015. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Geforce Experience-t használom.Leelenőriztem a videó drivert és elvileg friss.
2015. márc. 15. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a pontos hibaüzenet?
2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG("The application's device failed due to badly formed commands sent by the application.This is an design-time issue that should be investigated and fixed.")GPU:"NVIDIA GeForce GTX 770",Driver:34752
2015. márc. 15. 19:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Valakinek valami ötlet?
2015. márc. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!