Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a 2012-es...

Mi lehet a probléma a 2012-es feltelepített, aktivált Need for Speed Most Wanteddel?

Figyelt kérdés
Az eredeti játékot megvettem a boltban 3000 Ft-ért, otthon feltelepítettem, aktiváltam, és amikor el akartam indítani, azt írta ki, hogy ez a játék nem aktiválható ezen a számítógépen az általad megadott Origin fiókkal, keresd meg a játékhoz kapott kódot, és aktiváld a játékot az Origin fiókod segítségével! Ez az, amit nem értek, hogy hogyan aktiváljam a játékot, ha már egyszer aktiváltam, és többször nem lehet, mivel a kód is csak egyszeri használatos! Még azt is kiírta, hogy, ha korábban regisztráltál, győződj meg arról, hogy ugyanabba az Origin fiókba jelentkezel-e be, amelynek segítségével aktiváltad a játékot! Ez igaz, én egyszer már regisztráltam, de elfelejtettem a jelszavamat, és regisztráltam még egyszer, viszont az előző fiókot nem töröltem ki! Az előző fiókban is megvolt a Most Wanted, csak a limitált kiadás. Ez lehet a baj? Kérlek titeket, ha tudtok, segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 22. 13:34
 1/1 HUN_Sector ***** válasza:

Az előző fiókodban van a játék. Abba kell belépned, onnan letöltened és futtatnod. Ezt a kódot egy új fiókba nem tudod már beütni.

Ha a jelszavad felejtetted el, miért nem kértél jelszóemlékeztetőt?

2014. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!