Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Összetett problémám lenne....

Összetett problémám lenne. Windows konfigurálásával és csökkentett módból normálba való bekapcsolásával kapcsolatban. Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Pár napja a gépem(Windows 7 Home Premium) egy random frissítés után, miután be akartam kapcsolni először azt írta, hogy: "Windows konfigurálásának előkészítése" majd azt, hogy: A "windows konfigurálása nem sikerült összetevők eltávolítása". Ez örökké tart csak ha a bekapcsoló gombot nyomva tartom akkor tudom a gépet kikapcsolni.A gépbe belépni csak csökkentett üzemmódban lehet.Rengeteg megoldást próbáltam lemezkarbantartótól rendszer visszaállításig de semmi se vált be. Végül arra jutottam hogy szerzek egy eredeti windows telepítő lemezt amiről elméletileg kb majdnem mindent meg lehet oldani újratevéssel.Sikerült is csak képfájl formájában.A probléma viszont az volt hogy a gép még mindig csak csökkentett módban lehetett elindítani amiben viszont nem lehet windowst telepíteni. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!

2015. márc. 16. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Képfájl kiírod lemezképként egy DVD-re, majd arról indítod a géped. Ugyanez a megoldás működik egy USB pendrive-al is. Hogy ezek közül (DVD írás, USB pendrive) melyik működik csökkentett módban, az jó kérdés. Ne a Windows alól indítsd el a telepítőt.

Csökkentett módban nem próbálkoztál a legutóbb telepített frissítések eltávolításával?

2015. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!